2010 Rugpjūčio 16

Posėdžiai

Vasarą įstaigose – darbo imitacija

veidas.lt

Valstybės įstaigų darbas dabar jau ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir karštymečiu nuo privačiųjų skiriasi kardinaliai. Šios, išeidamos atostogauti, sąžiningai apie tai informuoja interesantus, o valdiškos kontoros darbą tik imituoja.

Štai Vyriausybėje atšauktas paskutinis Saulėlydžio komisijos posėdis, nes ir ten nebūtų pavykę sušaukti kvorumo, daugiausia dėl komisijoje dirbančių Seimo narių atostogų, nors oficialiai tokios parlamentarams net nenumatytos.

Saulėtekio komisija, jos narės Laisvosios rinkos instituto prezidentės Rūtos Vainienės skaičiavimais, neposėdžiavo jau tris mėnesius.

Politikų kišimąsi į teisėtvarkos darbą tiriančios Seimo komisijos nariai taip pat visai neposėdžiavo, nes iki kvorumo pritrūko vieno parlamentaro – iš dvylikos į posėdį atvyko šeši.

O praėjusią savaitę į Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos, turinčios trylika narių, pasitarimą susirinko du parlamentarai – komisijos pirmininkė Vincė Vaidevutė Margevičienė ir narys Algirdas Sysas. Į priklausomybės ligų centrų perspektyvų svarstymui skirtą pasitarimą buvo pakviesta nemažai specialistų ir pareigūnų. “Buvo gal dešimtkart daugiau nei komisijos narių”, – neslepia A.Sysas. Tačiau pasitarimo, priešingai nei posėdžio, žanras nereikalauja kvorumo.

Vis dėlto ar nebūtų buvę valstybei daugiau naudos, jei tik dviem parlamentarams pasitarime problemas dėsčiusi minia atsakingų asmenų būtų dirbę savo darbą?

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...