2011 Rugpjūčio 29

Vaizdingi turistiniai maršrutai driekiasi ir pro bažnyčias, ir pro prekybos centrus

veidas.lt

Artėjant krepšinio čempionatui, turizmo specialistai sostinėje aktyviai ruošiasi svečių antplūdžiui. Kai kurie pasiūlymai novatoriški ir įdomūs, kiti – keistoki.

Vilniaus Turizmo informacijos centro direktorė Vilma Daubarienė pabrėžia, kad užsienio svečiams išleistas specialus rugpjūčio 25–rugsėjo 25 d. Vilniuje vyksiančių renginių gidas, kad jiems būtų lengviau susigaudyti, ką Vilniuje verta aplankyti.
Įdomi dar viena naujovė – Vilniuje pradėti nuomoti elektriniai dviračiai, dar vadinami elektroroleriais – už 10 Lt valandai juos galima išsinuomoti dviejuose turizmo informacijos centruose ir dar poroje nuomos vietų.
Norintiesiems susipažinti su lankytinomis Vilniaus vietomis teks atidžiai pasirinkti norimą maršrutą. Vilniaus turizmo informacijos skyrius rugsėjo 7–12 d., kai krepšinio rungtynės vyks Vilniuje, turistams tris kartus per dieną rengs specialias ekskursijas anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbomis, – svečiams per dvi valandas bus aprodytas Vilniaus senamiestis, svarbiausi lankytini objektai, bažnyčios ir kt.
Tuo tarpu pasirinkusiesiems keliauti automobiliu siūloma 80 km trasa po vaizdingas Vilniaus vietas, besidriekianti ne tik pro išties lankytinus objektus, bet ir pro prekybos centrus “Europa” ir “Akropolis”.
Pasak Vilniaus savivaldybės atstovės Ingos Simanonytės, šis maršrutas buvo patvirtintas dar 2008 m., o į jį be pilių, piliaviečių, bažnyčių, muziejų įtraukti ne prekybos ir pramogų centrai, o prie “Akropolio” esanti apžvalgos vieta ir Europos aikštė. Belieka tikėtis, kad teisingai lankytinas vietas interpretuos ir užsienio svečiai, nes panašių paaiškinimų maršruto žemėlapyje nėra.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...