2011 Liepos 24

Vaikų globos namų auklėtiniai piešė krepšinį

veidas.lt

BFL

Šią savaitę, vaikų globos namų auklėtiniams organizuojamoje vasaros poilsio stovykloje apsilankęs krepšinio gerbėjų bendruomenės “Krepšinio širdis” įkūrėjas bei krepšinio fotografas Tomas Tumalovičius, kartu su vaikais piešė krepšinį. Surinkti piešiniai dalyvaus konkurse “Piešiu krepšinį”, kurio nugalėtojai susitiks su krepšininku Linu Kleiza.

“Vaikai yra labai kūrybingos asmenybės, o žinant neabejotiną krepšininkų autoritetą jauniesiems fanams – tai gali būti dar viena puiki paskata ugdyti kūrybiškumą ir saviraišką”, – įsitikinęs T. Tumalovičius. Jo teigimu, maloniai nustebino, kiek daug vaikai žino apie krepšinį – daugelis jų galėjo labai ilgai pasakoti apie savo mylimiausią žaidėją, tiksliai žinojo, kelintu numeriu jis žaidžia.

Vilniaus “Rotary” klubo organizuojamoje stovykloje vasarojantys vaikai yra iš Vilniaus miesto ir rajono vaikų globos namų bei socialiai remtinų šeimų, tad pažintis su krepšinio rinktinės fotografu jiems buvo ypač įdomi patirtis – daugelis jų krepšinio rungtynes gali žiūrėti tik televizoriaus ekrane. Be to, T. Tumalovičius stovyklautojams pasakojo apie krepšininkus, gyvai dalinosi įspūdžiais iš rinktinės gyvenimo, pasakojo apie fotografavimo subtilybes bei perdavė linkėjimų nuo krepšininkų – jų pasirašytų nuotraukų.

Iki pat rugpjūčio 8 d. krepšinio gerbėjai gali popieriaus lape vaizduoti, ką jiems reiškia antroji Lietuvos religija – krepšinis. Konkurso “Piešiu krepšinį” nuostatai skelbiami svetainėje www.piesiukrepsini.lt Piešinius galima nešti arba siųsti į “Akropolio” informacijos centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Piešiniui keliami techniniai reikalavimai: ne didesnis nei A3 dydžio, originalus, pieštas savarankiškai, bet kokiomis piešimo priemonėmis, išskyrus kompiuterinę grafiką.

Bendruomenė “Krepšinio širdis” vienija beveik 75 tūkst. krepšinio gerbėjų, kurie bendrauja socialinio tinklo “Facebook” svetainėje, adresu www.facebook.com/krepsiniosirdis

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...