2011 Kovo 24

Lietuvos bankas

V.Vasiliauskas patvirtintas Lietuvos banko vadovu

veidas.lt

Seimas slaptu balsavimu ketvirtadienį patvirtino Vitą Vasiliauską Lietuvos banko (LB) vadovu.

Už V.Vasiliausko kandidatūrą balsavo 89 Seimo nariai, prieš – 16, susilaikė – 8 parlamentarai, o 4 balsavimo biuleteniai sugadinti.

V.Vasiliauskas LB valdybos pirmininko pareigas jis pradės eiti nuo balandžio 16-osios.

37 metų V.Vasiliausko kandidatūrą į Lietuvos banko valdybos pirmininkus pasiūlė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

V.Vasiliauskas 2009 metų pavasarį du mėnesius dirbo D.Grybauskaitės rinkimų kampanijos vadovu, o iš karto po rinkimų grįžo į advokatų kontorą “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN”.

Finansų viceministru V.Vasiliauskas dirbo 2001-2004 metais, o nuo 2004 metų lapkričio jis dirba advokatų kontoroje “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN”. Be to, jis yra dirbęs Mokesčių inspekcijos skyriaus viršininku, Finansų ministerijos mokesčių departamento direktoriumi, dalyvavo Lietuvos derybose su Europos Sąjunga darbo grupės veikloje.

Teisės magistras ir socialinių mokslų (teisės) daktaras V.Vasiliauskas specializuojasi tarptautinio dvigubo apmokestinimo išvengimo, mokesčių statymų leidybos, mokesčių administravimo srityse.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...