2012 Vasario 27

V.Romanovo ir K.Brazauskienės partijos jau nurašytos

veidas.lt

Verslininko Vladimiro Romanovo ir prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlės Kristinos Brazauskienės partijos įkurtos dar tik prieš keletą savaičių, o rinkėjai jas jau nurašo.

Kaip parodė „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ atlikta apklausa, šalies didžiųjų miestų gyventojai per šiemet vyksiančius Seimo rinkimus neketina balsuoti nė už vieną iš šių partijų.
Kad už V.Romanovo įkurtą Lietuvos žmonių partiją nebalsuotų, pareiškė net 96,4 proc. miestiečių. „Kai kurie respondentai čia įžvelgia Rusijos įtaką, kiti mano, kad V.Romanovas tiesiog pokštauja“, – apklausos rezultatus komentuoja „Prime consulting“ vadovas Saulius Olencevičius.
Pasak jo, panaši situacija ir dėl K.Brazauskienės partijos: net 97,6 proc. apklaustųjų mano, kad jos įkurta Demokratinė darbo ir vienybės partija neturės jokios įtakos šalies politiniam gyvenimui ir gyvuos labai trumpą laiką. Pasak S.Olencevičiaus, gyventojai K.Brazauskienės žengimą į politiką sieja su siekiu pasireklamuoti bei noru pakliūti į Seimą.

Ar balsuotumėte už verslininko V.Romanovo įkurtą Lietuvos žmonių partiją, jei ji dalyvautų Seimo rinkimuose? (proc.)

Ne 96,4
Taip 3,4
Nežinau / neturiu nuomonės 0,2

Kaip vertinate prezidento A.M.Brazausko našlės K.Brazauskienės įkurtą Demokratinę darbo ir vienybės partiją? (proc.)

Ši partija neturės jokios įtakos šalies politiniam gyvenimui ir gyvuos tik iki 2012 m. Seimo rinkimų 97,6
Ši partija gali tapti nauja dominuojančia politine jėga 1,4
Nežinau / neturiu nuomonės 1

Šaltinis: „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2012 m. vasario 13–15 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...