2011 Gegužės 03

V. Hudgens: „Mane įkvepia Victoria Beckham“

veidas.lt

"Veido" archyvas

Aktorė Vanessa Hudgens prisipažino, kad jos mados ikona yra britų įžymybė Victoria Beckham.

V. Hudgens tikina, kad buvusi populiarios merginų pop grupės „Spice Girls“ narė Victoria Beckham jai yra didžiausias mados autoritetas, o įkvėpta jos pavyzdžio, kuomet dainininkė išleido savo mados liniją, ir pati norėtų išbandyti save dizainerės kailyje.

„Victoria Beckham yra ta moteris, iš kuri mane labiausiai įkvepia. Taip pat man patinka aktorių Mary-Kate Olsen ir Ashley Olsen stilius, – pasakoja aktorė, – Šios moterys turi įkvepiančios drąsos rengtis ir ypatingą stiliaus pojūtį. Norėčiau būti panaši į jas.“

V. Hudgens teigia, jog svajoja sukurti savo mados liniją, tačiau tikina, kad kol kas niekur neskubės ir šiuos planus atidės ateičiai: „Sava mados linija – tai aš planuoju ateityje. Joje dominuotų 60-ųjų ir 70-ųjų metų stiliaus drabužiai su daugybe siuvinių ir kitų puošybos elementų. Kol kas nėra kur skubėti, todėl noriu gerai apgalvoti, kaip ir ką turėčiau daryti, kad ši svajonė taptų realybe.“

Netrukus V. Hudgens bei vieną jos įkvėpėjų Mary-Kate Olsen bus galima pamatyti romantiškoje dramoje, paremtoje klasikinės pasakos „Gražuolė ir pabaisa“ motyvais – „Pabaisa“. Filmas Lietuvos kino teatruose jau nuo gegužės 27 d.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...