2011 Gegužės 23

Užpuolė laivyno oro pajėgų bazę Pakistane

veidas.lt

AFP

Smogikai užpuolė karinę bazę Pakistane Karačio mieste, žuvo mažiausiai 11 kareivių, skelbia BBC.

Po aštuonių valandų nuo incidento pradžios saugumo pajėgos pasikvietė pastiprinimą ir puolė kovotojus, buvo girdėti šūviai.

Atsakomybę už išpuolį prisiėmė Pakistano Talibanas.

“Tai buvo kerštas už Osamos bin Ladeno (Osama Bin Laden) kančią. Tai įrodymas, kad mes vis dar vieningi ir galingi”, – naujienų agentūrai “Reuters” sakė Ešanulas Ešanas (Ehsanullah Ehsan).

Kovotojai įsiveržė į tris angarus su lėktuvais sekmadienio vakare 22.30 val. vietos laiku. Pakistano vidaus reikalų ministras Rehmanas Malikas (Rehman Malik) informavo: “Mums pavyko smogikus izoliuoti viename pastate ir rengiame operaciją juos nukauti arba sučiupti”.

Įvykio liudininkai pasakojo, kad smogikai susprogdino ir sugadino keletą karinių lėktuvų. Bandydami nusigauti iki bazės centro, jie pradėjo šaudyti ir nukovė keletą kareivių. Atsakydami į jų veiksmus laivyno komandosai ėmėsi kontratakos.

Gyvi likę kovotojai pastate laiko įkaitais keletą pareigūnų, tarp jų ir Kinijos kariuomenės personalą. Saugumo pareigūnai teigia, kad į įvykio vietą siunčiami komandosai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...