2010 Lapkričio 10

Kainos

Už tą pačią sumą – naujesnis automobilis

veidas.lt

Palyginus naudotų automobilių kainas prieš krizę ir dabar, paaiškėjo, kad šiuo metu už tą pačią pinigų sumą galima įsigyti geresnės būklės ir šiek tiek naujesnį automobilį nei 2007 ar 2008 metais.

Dabar pirkėjai už panašią sumą gali įpirkti 1–3 metais naujesnį automobilį arba tą patį modelį, tik už mažesnę kainą, nei būtų galėję ekonominio pakilimo metu. UAB “Moller Auto” atstovų teigimu, prieš 3 metus 30 tūkst. Lt kainavo trejų metų daug nuvažiavęs “VW Golf”. Šiuo metu už tą pačią sumą galima įpirkti jau geros būklės automobilį su nedidele rida.

Tiesa, automobilių prekeiviai teigia, jog artimiausiu metu naudotų automobilių kainos nebemažės, nes turguose vėl ėmė daugėti pirkėjų, ypač iš užsienio šalių. Kauno automobilių turgaus vadovas Valentinas Naujanis prognozuoja, kad populiariausi modeliai, tokie kaip “VW Passat”, “VW Golf” ar “Audi A6″ netgi turėtų šiek tiek brangti, nes jų pasiūla kiek sumažėjusi.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...