2013 Spalio 14

Už pusę kainos siūlo įsigyti daugiau nei 1000 bilietų

veidas.lt


Teatrų gidas teatrai.lt naująjį renginių sezoną pasitinka su nauja koncepcija. Nuo šiol teatrai.lt bus ne tik informacijos apie teatrus ir spektaklius lobynas. Teatrų gidas siekia sujungti visus šalies teatrus ir tapti vieta, kurioje galima rasti ir įsigyti bilietus į absoliučiai visus šalies teatrų spektaklius.
„Norime, kad į teatrai.lt užsukęs lankytojas ne tik rastų visą jį dominančią informaciją apie teatrus ir spektaklius, bet ir patogiai galėtų į jį įsigyti bilietą. Kalbame su Lietuvos teatrais, kad jie prisijungtų prie vieningos sistemos ir teatro lankytojams būtų paprasčiau įsigyti bilietus, kad jiems nereikėtų gaišti laiko ieškant, kuris šalyje veikiantis bilietų platintojas platina bilietus į vieną ar kitą spektaklį. teatrai.lt būtų kaip tarpininkas, sujungiantis visas tris grandis: teatrus, bilietų platintojus ir žiūrovus“, – sako teatrai.lt redaktorė Indrė Pavilonytė.
Nuo šiandien per teatrai.lt tinklalapį bus galima įsigyti bilietus į daugiau nei 30 šalies teatrų spektaklius. O naujos veiklos startui pažymėti, teatrai.lt skelbia išskirtinę akciją, kurios metu teatro mėgėjai už pusę kainos galės įsigyti daugiau nei 1000 bilietų į populiariausių Lietuvos teatrų spektaklius.  Šiandiena prasidedanti akcija vyks tris dienas – nuo pirmadienio iki trečiadienio (spalio 14–16 d.).
„Tai nebus vienkartinė akcija. Tokias ir panašias akcijas teatrai.lt planuoja pasiūlyti ir ateityje, tad užsukti pasižvalgyti kviečiame reguliariai ir, be abejo, sekti mūsų naujienas. Juolab, kad vien akcijomis neapsiribosime“, – žada I. Pavilonytė.
Akcijoje dalyvauja 8 Lietuvos teatrai, 50 proc. pigiau pasiūlysiantys pamatyti daugiau nei pusšimtį spektaklių Vilniuje ir Kaune.
Į savo spektaklius kviečia Lietuvos Nacionalinis dramos teatras, „Menų spaustuvė“, Oskaro Koršunovo teatras, „Idioteatras“, „Atviras ratas“, „Cezario grupė“, Kauno valstybinė filharmonija ir Nacionalinis Kauno dramos teatras.
Bilietus į akcijoje dalyvaujančius spektaklius 50 proc. pigiau įsigyti galima tik perkant juos per tinklalapį www.teatrai.lt. Akcijinių bilietų kiekis ribotas.
Daugiau informacijos ir visą akcijoje dalyvaujančių teatrų ir spektaklių sąrašą rasite www.teatrai.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...