2011 Kovo 29

Ūkio ministerija

Ūkio viceministru paskirtas G.Kadziauskas

veidas.lt

Ūkio viceministru paskirtas Lietuvos laisvosios rinkos instituto(LLRI) viceprezidentas 32 metų Giedrius Kadziauskas, pranešė Ūkio ministerija.

G.Kadziauskui teks anksčiau Rimanto Žyliaus, dabartinio ūkio ministro, kuruotos administravimo sritys: verslo sąlygų gerinimas, įmonių teisės politika, ūkio ir Europos Sąjungos politika, pramonės, paslaugų ir prekybos politika.

“Mačiau jo patirtį Saulėtekio komisijos darbe, vertinu jo, kaip eksperto, darbą ir nuoseklumą bei gebėjimą spręsti sudėtingas problemas. G. Kadziausko susikoncentravimas į praktinį konkurencijos barjerų naikinimą, verslo sąlygų gerinimą, tikiu, duos greitų ir apčiuopiamų rezultatų”, – pranešime spaudai sakė R.Žylius.

Pasak G. Kadziausko, jo kaip ūkio viceministro svarbiausia darbų kryptis bus verslo sąlygų gerinimas.

“Reikia rasti aiškų kanalą ir procedūrą, kad verslas galėtų lengvai išsakyti, kas jam trukdo dirbti, ir sulauktų konkrečių rezultatų. Ne mažiau svarbi mano darbų dalis bus įgyvendinti vieną iš Vyriausybės prioritetų – mažinti verslo administracinę naštą ir efektyvinti verslo priežiūros funkcijas atliekančių institucijų pertvarką”, – teigė jis.

G.Kadziauskas yra įgijęs Vilniaus universiteto teisės magistro laipsnį ir Rygos aukštosios teisės mokyklos tarptautinės teisės ir Europos teisės magistro laipsnį.

Jis yra Pilietinių iniciatyvų centro narys, Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondo dalininkas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...