2011 Liepos 21

TVF pagyrė Estijos ekonomikos politiką

veidas.lt

"Veido" archyvas

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinio direktoriaus pavaduotojas Džonas Lipskis (John Lipsky) po Vašingtone vykusio susitikimo su Estijos ministru pirmininku Andrusu Ansipu (Andrus Ansip) sakė, kad Estija pasirinko tinkamą ekonomikos politiką.

“Mes džiaugiamės po krizės matydami teigiamus rezultatus ir tikimės tolesnės sėkmės ir papildomų reformų, kurios dar labiau padidintų Estijos ekonomikos konkurencingumą ir augimo perspektyvas”, – teigė Dž. Lipskis.

A. Ansipas sakė, kad TVF labai teigiamai atsiliepė apie Estiją.

“Šiuo metu Estija yra pavyzdys daugeliui. Manome, kad greita reakcija į krizę buvo tinkamiausias žingsnis, nes greita reakcija ir mažiau skausminga nei pavėluota reakcija. Mes parodėme, kad įmanoma įveikti krizę”, – tikino A. Ansipas.

Dviejų dienų vizito JAV metu Estijos premjeras taip pats susitiks su JAV viceprezidentu Džo Baidenu (Joe Biden), Atstovų Rūmų pirmininku respublikonu Džonu Beineriu (John Boehner) ir kitais JAV valdžios atstovais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...