2010 Rugsėjo 02

Šildymas

“Tvarkiečiai” siūlo nutraukti Vilniaus šilumos ūkio nuomos sutartį

veidas.lt

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos frakcijos Tvarka ir teisingumas nariai užregistravo sprendimo projektą nutraukti dar Artūro Zuoko meravimo laikais pasirašytą sostinės šilumos ūkio nuomos sutartį.

“Sutartis yra ne tik plėšikiška ir nenaudinga sostinės gyventojams, bet ir neatitinka šiandien galiojančių teisės aktų, o nuomotojai nevykdo nuomos sutarties sąlygų. Todėl, remiantis atitinkamais tos pačios nuomos sutarties punktais, mes siūlome nutraukti tarp savivaldybės ir nuomotojų pasirašytą nuomos sutartį”, – sakė “tvarkiečių‘ frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje vadovas Gediminas Rudžionis.

Politiko teigimu, Valstybės kontrolė yra konstatavusi, kad šilumos ūkio nuomos sutartis daugiau kaip 30 atvejų prieštarauja galiojančioms Lietuvos įstatymų nuostatoms, nuomos sutarties pažeidimus ir netinkamos jos vykdymo atvejus yra nustačiusi ir Vilniaus miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...