2011 Birželio 10

“Tvarkiečiai” kviečia pokalbiui A. Sekmoką

veidas.lt

BFL

Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į energetikos ministrą Arvydą Sekmoką, kviesdamas jam patogiu laiku susitikti su frakcijos nariais ir aptarti Lietuvos energetikos strategijos bei naujos atominės elektrinės statybos klausimus.

“Migla, kuri šiandien gaubia įvairių valdžios atstovų aiškinimus apie Lietuvos siekius statyti atominę elektrinę, derybas su galimais investuotojais ir neva vedamas konsultacijas su kaimyninėmis valstybėmis, kelia labai rimtus įtarimus, kad Lietuvoje gimdoma nauja, panaši į “Williams” afera. Tik ši gali būti kokius keturis kartus didesnė ir turėti nepataisomų pasekmių valstybei”, – nuogąstauja partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, “tvarkiečių” frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Politiko teigimu, šiandien Vyriausybė nei visuomenei, nei Seimo nariams nesugeba paaiškinti esminių dalykų dėl naujos atominės elektrinės statybų.

“Nei Premjeras Andrius Kubilius, nei energetikos ministras A. Sekmokas negali pasakyti, kokiomis sąlygomis kviečiami investuotojai, kokie bus jų įsipareigojimai ir kokius įsipareigojimus prieš juos turės Lietuvos valstybė: ar mes turėsime užstatyti visą energetikos ūkį, ar privalėsime įsipareigoti tik iš jų pirkti elektrą? Yra ir daugiau klausimų, į kuriuos atsakymus visuomenė norėtų žinoti jau šiandien. Tačiau vietoje to tarsi užkeikimai kartojama, kad viskas bus skaidru ir gerai. Tokie užkeikimai bent jau manęs neįtikina”, – sakė V. Mazuronis.

“Tvarkiečių” frakcijos vadovo Seime nuomone, negalima atmesti prielaidų, kad prisidengiant Lietuvos energetinės nepriklausomybės lozungu, iš tiesų siekiama visiškai kito tikslo – palaidoti šalies nepriklausomybę ir jos valstybingumą, paverčiant Lietuvą jai nenaudingo ekonominio ar politinio sandėrio įkaite visam gyvenimui.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...