2015 Sausio 23

Turizmo paroda „Adventur 2015“: atsakingas kelionių planavimas

veidas.lt

Sausio 23–25 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, vyksta trečioji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2015“. Šiųmečio renginio akcentas – atsakingas kelionių planavimas.

Parodos „Adventur“ vadovė Dovilė Vertelytė-Saldukienė aiškina, kad vis dažniau gyventojai, užuot kreipęsi į kelionių organizatorius, išvykas planuoja savarankiškai, todėl iš kelionių ekspertų lankytojai girdi, kaip profesionaliai suplanuoti kelionę, kad ji būtų sklandi. Ji pastebi, kad šių metų parodos tematikai įtakos turi ir praėjusių metų kelionių organizatorių „Go Planet Travel“ ir „Plius Travel“ veiklos nutraukimas.

„Didieji kelionių organizatoriai, rinkos lyderiai teigia, kad pasitikėjimas dėl įvykių, apkartinusių kai kurių keliautojų įspūdžius, nėra labai didelis, – tvirtina D.Vertelytė–Saldukienė. – Abi kompanijos, iki nutraukiant jų veiklą, ketino dalyvauti ir šiųmetėje parodoje, pristatyti lankytojams gerų pasiūlymų. Taigi tokios žinios buvo nemalonios ne tik nukentėjusiems nuo jų veiklos, bet ir mums, kaip organizatoriams, nes jie buvo vieni iš parodos dalyvių.“

„Litexpo“ atstovės teigimu, „Adventur 2015“ šūkis „Planuok keliones atsakingai“ įprasmina ir tėvams bei pedagogams aktualias edukacines vaikų keliones po Lietuvą ir užsienį, todėl pirmoji parodos diena skirta moksleiviams susipažinti su tokių kelionių po Lietuvą ir užsienio šalis galimybėmis, siūlomomis nuolaidomis.

Be mokymo įstaigų išvykų ir kelionių su vaikais, šeimų kelionių temų, lankytojai  gali susipažinti ir su proginių kelionių tema: romantiškų išvykų, vestuvinių ir povestuvinių kelionių galimybėmis.

Tarptautinėje parodoje prisistato daugiau kaip 200 dalyvių iš 18 pasaulio šalių – nuo Latvijos ir Baltarusijos iki Irano ir Seišelių salų.

Į parodos programą šiemet įtrauktos dvi naujos temos „Kelionių muzika“ (apie Lietuvoje vyksiančius muzikos festivalius) ir „Kelionių fotografija“ (kelionių technikos pristatymas), kurios, kaip tikimasi, sudomins naujus lankytojus. Planuojama, kad sausio 23–25 d. „Adventur 2015“ lankytojų skaičius bus didesnis nei pernai (16,5 tūkst.) ir pasieks 20 tūkst.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...