2011 Kovo 17

Turizmas

Turistus kvies per “Facebook”

veidas.lt

Valstybinis turizmo departamentas (VTD) nutarė turistus į Lietuvą vilioti per “Facebook” ir kitus socialinius tinklus.

Paskelbtas viešojo pirkimo konkursas, šios paslaugos valstybei gali kainuoti iki 580 tūkst. litų, rašo “Vilniaus diena”. Anot rinkos dalyvių, ši suma gali būti keturissyk didesnė už rinkos kainą.

“Už tokią sumą galėtume padaryti tris ar keturis stambius metinius projektus”, -sakė interneto rinkodaros paslaugas teikiančios bendrovės “Prieskoniai verslui” rinkodaros vadovas Laurynas Pocius.

VTD reikalauja, kad konkurse dalyvauti norinčios įmonės per pastaruosius trejus metus būtų atlikusios bent vieną informacijos technologijų (IT) projektą už ne mažiau kaip 240 tūkst. litų. Projekto vadovas turi turėti bent trejų metų patirtį IT srityje. Tokia pat reikalavimų kartelė nustatyta ir veiklos procesų analizės ekspertui. Be to, reikalaujama, kad įmonės turėtų bent du programuotojus.

Vasario pabaigoje pirkimo procedūros buvo sustabdytos, kai konkurso sąlygomis nepatenkintų verslininkų skundas nukeliavo į Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT).

“Buvo pora pretenzijų, viena buvo nusiųsta į VPT. VPT irgi paprašė tam tikros informacijos, mes ją esame pateikę ir manome, kad vis -kas čia yra gerai, kad pretenzijos iš esmės nepagrįstos. Tam tikri patikslinimai, susiję su kvalifikaciniais reikalavimais, bus padaryti. Ir tiek”, – sakė Valstybinio turizmo departamento vadovo pavaduotojas Juozas Raguckas.

VPT atstovė spaudai Aušra Pocienė teigė, kad Turizmo departamentas jau gali atnaujinti viešojo pirkimo procedūrą. Esą VTD atsižvelgė į verslininkų skundus, pakoregavo pirkimo sąlygas ir terminus, tad VPT nemano, kad šis konkursas gali būti rizikingas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...