2013 Vasario 09

Trisdešimtmečio išvakarėse Merūnas atskleis, kodėl atsisveikina su televizija

veidas.lt


Realybės šou ir įvairūs televiziniai populiariosios muzikos projektai – praėjęs Merūno Vitulskio karjeros etapas. Talentingas ir visoje Lietuvoje išgarsėjęs tenoras suka į didžiąją akademinės muzikos sceną. Plačiau apie Merūno sprendimą bus galima išgirsti vasario 17 d. Vilniaus rotušėje, kur dainininkas ne tik koncertuos, bet ir bendraus su savo gerbėjais.

 

Merūnas Vitulskis žengia pirmuosius, tačiau tvirtus naujojo savo karjeros etapo žingsnius. Vis rečiau televizijos ekranuose šmėkščiojantis dainininkas savo ateitį sieja tik su didžiąja akademinės muzikos scena – opera. Netrukus 30-metį minėsiantis atlikėjas sulaukia vis daugiau pasiūlymų atlikti reikšmingus vaidmenis, neseniai kritikai labai palankiai įvertino M.Vitulskio pasirodymą Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro premjeroje – Piotro Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“, kur tenoras atliko Lenskio vaidmenį.

„Buvo sunku įrodyti, kad galiu dainuoti ir kitaip – be mikrofono. Pasirodymai televizijos projektuose buvo naudingi, tačiau kartu paliko ir šiek tiek neigiamą šleifą. Reikėjo daug dirbti, kad manimi patikėtų akademinės bendruomenės žmonės“,- neslepia Merūnas. Apie sprendimą atsisveikinti su televizija iš paties atlikėjo lūpų kur kas plačiau bus galima išgirsti jo jubiliejaus išvakarėse. Vasario 17-ąją, likus dienai iki trisdešimtojo gimtadienio, visų savo gerbėjų M.Vitulskis lauks Vilniaus rotušėje, kur ne tik koncertuos, bet ir atvirai atsakys į susirinkusiųjų klausimus.

Scenoje M.Vitulskis pasirodys kartu su pianiste Birute Asevičiūte ir klausytojams dovanos spalvingą programą – nuo gražiausių Lietuvos kompozitorių kūrinių (Balio Dvariono „Žvaigždutė“) iki visame pasaulyje išpopuliarėjusių operų arijų (Giacomo Puccini ir kt.).

Šis koncertas – viena iš renginių ciklo „Susitikimai Vilniaus rotušėje“ dalių. Susitikimus su garsiausiais mūsų šalies muzikos pasaulio žmonėmis jau ne pirmą sezoną sėkmingai organizuoja Lietuvos muzikų sąjunga. Renginių svečiai turi galimybę ne tik išgirsti geriausius Lietuvos muzikus, bet ir pabendrauti su atlikėjais, viktorinose laimėti kompaktinių plokštelių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Tas Tas rašo:

  Esu Merūno gerbėjas.Tas vyrukas atkreipė dėmesį nuo pat pirmo viešo pasirodymo realybės šou.Protingas,širdingai kalbąs apie mamą,šei-
  mą,savo istoriją,santūrus,nors išskirtinio balso.Žodžiu,patiko viskas,ką darė ir dabar daro mano dievaitis.Dabar su malonumu
  klausau jo komentarų “Žvaigždžių duetų”komisijoje.Visada šiltų,delikačių ir kartu autoritentingai dalykiškų.Džiaugiuosi,kad su savo talentu ir netinginiaudamas jau daug ir pasiekė.Gyvenimo logika sako,o ir paties Merūno planai rodo,kad,likdamas darbštus,kuklus, žengiąs savo paties pasirinktu tiesiu keliu,jis būtinai užkops į
  aukštas viršūnes.Sėkmingo telesnio kelio,sveikatos ir asmeninės laimės linkiu Tau,Merūnai Vitulski,smagaus 30-ojo gimtadienio proga.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...