2014 Sausio 16

TripAdvisor patarimai – Lietuvos verslo atstovams

veidas.lt


Į Lietuvą atvyksta didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert. Daugiau nei 10 metų turizmo sektoriuje dirbantis ekspertas savo patirtimi ir patarimais dalysis su parodos-kontaktų mugės CONVENE svečiais.

Parodos-kontaktų mugės CONVENE, vyksiančios vasario 12-13 d., edukacinėje progamoje pranešimus skaitys ne tik turizmo sektoriaus, bet ir komunikacijos bei rinkodaros ekspertai.

TripAdvisor atstovas Thomas Bangert renginio dalyviams pasakos, kaip geriausiai pristatyti savo verslą pasinaudojant kelionių planavimo įrankiais internete, kaip šiuos įrankius išnaudoti efektyviausiam tikslinės grupės pasiekimui.

Kitas renginio pranešėjas – garsus rinkodaros specialistas Lucas Chénier, turintis beveik 20 m. darbo reklamos srityje patirtį. Praėjusiais metais reklamos festivalyje „ADrenalinas” teisėjavęs Lucas yra dirbęs su tokiais žinomais prekės ženklais kaip  MTV, „Mazda”, „Unilever”, „Nokia”, Porsche”,  „Sanofi-Aventis”, „L’Oreal“. Lucas skaitys pranešimus apie tai, kaip efektyviai perteikti žinutę audotorijai ir kaip marketingo tikslams panaudoti renginius.

„Šiais metais CONVENE šviečiamoji programa skirta plačiam ratui specialistų. TripAdvisor atstovo patarimai bus naudingi ne tik viešbučių ir restoranų, bet ir įvairių pramogų organizatorių atstovams. Lucas Chénier yra puikiai žinomas rinkodaros specialistams. Neabejojame, kad jo pranešimai sulauks dėmesio ne tik turizmo sektoriaus žmonių tarpe”, – sako CONVENE organizatorė, Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

CONVENE  vyks vasario 12-13 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Dalyvauti edukacinėje progamoje kviečiami visi užsiregistravę apsilankyti parodoje.

Pagrindinis konferencijų turizmo skatinimui skirtos parodos-verslo kontaktų mugės CONVENE  organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, agentūros  „ViaConventus“ ir „Baltic Travel Group“   bei Vilniaus viešbučiai: Artis, Holiday Inn,  Novotel, Comfort Hotel LT, Radisson Blu Lietuva, Radisson Blu Astorija ir  Kempinski Hotel Cathedral Square. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR ūkio ministerija.

Lankytojai į parodą-kontaktų mugę „CONVENE 2014“ gali registruotis internetu www.convene.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...