2010 Gruodžio 08

Užsienis

Tinklalapio “WikiLeaks” keliamą pavojų “sunku išmatuoti”

veidas.lt

Pentagonas antradienį pareiškė, kad tinklalapio “WikiLeaks”, viešinančio slaptus dokumentus, pavojų “sunku išmatuoti”, tačiau tvirtino, kad ši informacija bus panaudota JAV priešų.

“Jeigu kas nors dėl žūtų, tai būtų labai apčiuopiama ir labai išmatuojama”, – Pentagono atstovas pulkininkas Dave’as Lapanas (Deivas Lapanas) sakė žurnalistams.

“Tačiau kaip išmatuoti informaciją apie tai, kaip veikiame, kurią įgijo mūsų priešininkai? Kaip išmatuoti kitus kenkiančius elementus – pavyzdžiui, supratimą, kaip renkame informaciją ir žvalgybos duomenis; elgsenos pakeitimą dėl jų sužinotų dalykų? – pridūrė kariškis. – Iš įvairių šaltinių žinoma, kad mūsų priešininkai aktyviai renka šią informaciją”.

“WikiLeaks” įkūrėjas Julianas Assange’as (Džulianas Asandžas), kuris antradienį buvo suimtas Didžiosios Britanijoje pagal Švedijos išduotą arešto orderį dėl įtariamų seksualinių nusikaltimų, neigia, jog kas nors nukentėjo dėl paviešintos diplomatinės korespondencijos arba anksčiau nutekintų JAV dokumentų apie karą Irake ir Afganistane.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...