2013 Lapkričio 23

“Tindirindis 2013″ kvies ir vaikus, ir suaugusiuosius

veidas.lt


Lapkričio 25–gruodžio 1 dienomis Vilniuje vyks 11-asis tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis 2013“. Tradiciškai festivalio dienomis bus parodyti geriausi nekomercinės animacijos kūriniai iš viso pasaulio.
Vienintelis Lietuvoje vykstantis animacinių filmų festivalis šį sykį ne tik rodys geriausius meninės animacijos filmus, apdovanotus pagrindiniais prizais didžiausiuose pasaulio festivaliuose, bet ir stengsis supažindinti su šio meno subtilybėmis. Bus rodomos retrospektyvinės programos, kurių metu žiūrovai galės susitikti su autoriais, taip pat organizuojamos kūrybinės dirbtuvės Vilniuje su animacinių filmų profesionalais. Šiemet kūrybines dirbtuves Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje ves Violeta Kolesnikova (animatorė, VGIK ir SHAR aukštųjų mokyklų dėstytoja). Kino centre „Pasaka“ bus surengtos ir specialios kūrybinės dirbtuvės vaikams.
Vilniuje bus parodyta šešiolika konkursinių „Tindirindis 2013“ animacinių filmų programų, skirtų patiems mažiausiems žiūrovams, paaugliams ir suaugusiems; visiems mėgstantiems juokus, muziką, nebijantiems siaubo ar tiesiog išsiilgusiems gyvenimiškų istorijų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...