2012 Sausio 24

Tetos spaudai

veidas.lt


Sausio 31 d. „Menų spaustuvės“ kišeninėje salėje aktorių ansamblis „Degam“ pristato autobiografinių improvizacijų spektaklį „TETOS“. Šešios aktorės kritiškai, bet su šypsena pasakoja apie save ir moteris apskritai.
Tikrovės stebėjimų, aktorių emocinės atminties, etiudų ir improvizacijų įkvėptas spektaklis pasakoja apie pačią artimiausią ir geriausiai pažįstamą aplinką, iš kurios išplaukia spektaklio novelės: SIMUKAS, KALĖDOS, MAMA, TAVO KRAUJAS, SVARSTYKLĖS, DONATAS,  BOBŲ VASARA. Režisierius Juozas Javaitis: (…) spektaklis, susidedantis iš įvairių scenų, pasakojančių apie visiems artimus dalykus – gimimą, vaikystės prisiminimus, paauglystės meilės istorijas, jaunystę ir senatvę.
Spektaklis mums labai svarbus kaip savito kelio teatre paieškos, kaip bandymas apčiuopti tikrus, neišgalvotus konfliktus. Dažnai paaiškėja, kad tikrieji konfliktai atsiskleidžia per įvairias gyvenimo smulkmenas, tad visas spektaklis ir yra apie tokius iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus dalykus, kartais juokingus ir graudžius, bet visuomet labai asmeniškus ir intymius.
Spektaklyje vaidina šešios žavios trupės “Degam” aktorės: Virginija Kuklytė, Indrė Mickevičiūtė, Evelina Brėdikytė, Goda Nefaitė, Irma Bogdanovičiūtė ir Aistė Motiejūnaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...