2011 Gegužės 09

Telks jėgas prieš naktinę prekybą alkoholiu

veidas.lt

BFL

Vilniaus meras Artūras Zuokas pirmadienį paragino policiją daugiau dėmesio skirti visą parą veikiančioms alkoholio pardavimo vietoms bei alkoholinių gėrimų vartojimui viešose vietose.

“Vilniuje neturi likti ”girdyklų” – visą parą alkoholiniais gėrimais prekiaujančių parduotuvių, kurių kaimynyste skundžiasi miestiečiai. Turime sutelkti savivaldybės ir policijos pajėgas, kad mieste tokių abejotinos reputacijos vietų nebebūtų“, – pranešime spaudai sakė A. Zuokas.

Pirmadienį įvykusiame sostinės mero, policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Kęstučio Lančinsko susitikime aptarti svarbiausi miesto saugumo užtikrinimo klausimai, miesto viešosios tvarkos palaikymo aktualijos, pranešė savivaldybė.

Pasak pranešimo, susitikime taip pat aptarta toliau nuo miesto centro esančių rajonų saugumo situacija. Meras atkreipė dėmesį į gyventojų prašymus skirti daugiau policijos dėmesio Salininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnios rajonams. A. Zuoko teigimu, savivaldybė pagal galimybes prisidėtų įsigyjant papildomą transportą ar ”mobilias nuovadas“, kurios padėtų operatyviai užtikrinti saugumą.

Čigonų taboro problemas, anot mero, gali išspręsti tik integruoti visų susijusių institucijų – policijos, savivaldybės, socialinių darbuotojų ir sveikatos ar reabilitacijos įstaigų – veiksmai ir tinkamas dėmesys.

Dėl teplionių ant miesto sienų sutarta, kad turi būti ieškoma sprendimų ne tik skirti maksimalias baudas, bet ir reikalauti žalos miestui atlyginimo. Norintiems piešti legaliai reikia skirti vietas, kuriose būtų galima tai daryti be biurokratinių kliūčių, sakoma savivaldybės pranešime spaudai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...