2014 Kovo 06

Telefoninės informacijos konsultantą gali rinktis pagal nuotrauką ir pomėgius

veidas.lt


Kur  sostinės centre po 22 valandos  galima nusipirkti gėlių? Kur yra T. Vrublevskio gatvė? Kas gali greitai suremontuoti sutrūkusius kanalizacijos vamzdžius Kaune? Nuo šios savaitės informacijos konsultantą, kuris vikriai atsakys į šiuos ir panašius klausimus, galima rinktis pagal pristatymą ir pomėgius. Speciali 1588 mobilioji aplikacija, skirta išmaniesiems telefonams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, rodo konsultantų nuotraukas ir trumpus dosjė.

Pagal tai skambinantieji gali pasirinkti, į kurį konsultantą kreiptis.
Pasak Dianos Vinikienės, 1588 skambučių centrą valdančios ir naujovę rinkai pristačiusios UAB „Infomedia“ Kontaktų centro direktorės, visi pasaulio ir Lietuvos skambučių centrų darbuotojai yra paslėpti po savotišku paslapties šydu, tad nuspręsta pirmiesiems jį atidengti.
„Rinkos tendencijos ir mūsų atlikta jos analizė parodė, kad vis svarbiau tampa asmeninis kontaktas. Klientai pageidauja matyti, su kuo kalbasi, jiems įdomu, koks žmogus atsako į klausimus, tad nusprendėme atidengti uždangą ir specialioje programėlėje pristatyti konsultantus bei tokiu būdu personalizuoti informacijos teikimą”, – sako D. Vinikienė.
Jos teigimu, per metus informacijos numeriu 1588 vidutiniškai sulaukiama daugiau nei pusės milijono skambučių, o šiemet, pristačius mobiliąją programėlę, tikimasi dvigubai daugiau užklausų – apie vieno  milijono.
Mobiliojoje programoje klientas gali pasirinkti konkretų konsultantą, jam paskambinti, o po pokalbio įvertinti jo aptarnavimą. Jeigu konsultanto darbas įvertinamas teigiamai, kitas skambutis iš to paties numerio, net neįjungus programėlės, nukreipiamas tam pačiam konsultantui. Žinoma, jeigu jis tuo metu dirba, nėra užimtas ir gali priimti skambutį.
Antrą kartą paskambinus tam pačiam konsultantui, jis sistemoje mato, kokia buvo pirmoji užklausa. Gali pasiteirauti, ar užklausa buvo sėkminga, ar pavyko surasti ieškotą vietą ar paslaugą. Klientų atsiliepimų vertinimas suteiks galimybę tobulinti pateikiamos informacijos kokybę.
„Neabejojame, kad naujoji mobilioji aplikacija leis užtikrinti dar geresnį klientų aptarnavimą. Motyvuosime tuos konsultantus, kurių darbą vartotojai vertina teigiamai. Daug pastangų skirsime analizuodami ir mokydami vartotojams neįtikusius bei rečiau pasirenkamus konsultantus“, – pasakoja D. Vinikienė.
Šiuo metu 1588 mobiliojoje programoje siūlomos 21 konsultanto paslaugos. Pasirinkti konkretų asmenį galima pagal pomėgius – vieni labiausiai mėgsta skaityti knygas, kiti aktyviai sportuoja ir domisi krepšinio ar rankinio naujienomis, treti mėgsta pramoginius šokius ar psichologiją. Kiekvieno konsultanto pomėgiai pateikti šalia jo nuotraukos.
Kontaktų centro 1588 atstovai džiaugiasi, kad konsultantai sutiko atskleisti savo tapatybes. „Jie puikiai supranta, kad, vizualiai prisistatę klientams, jie prisideda prie atviros ir patrauklios įmonės įvaizdžio“, – teigia UAB „Infomedia“ Kontaktų centro direktorė.
1588 programėlėje kiekvienas vartotojas gali matyti, koks konsultantas gali tuo metu atsiliepti. Jeigu prie konsultanto dega žalia šviesa, jis gali atsiliepti, jeigu geltona – jis kalbasi su kitu klientu, jeigu raudona (o išmaniajame telefone su „Android“ operacine sistema – pilka) – jis pietauja ar tą dieną nedirba, t. y. negali atsiliepti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    „Neabejojame, kad naujoji mobilioji aplikacija leis užtikrinti dar geresnį klientų aptarnavimą. Motyvuosime tuos konsultantus, kurių darbą vartotojai vertina teigiamai. Daug pastangų skirsime analizuodami ir mokydami vartotojams neįtikusius bei rečiau pasirenkamus konsultantus“, – pasakoja D. Vinikienė.

    O aš neabejoju, kad laikui bėgant pasipils laiškai į lygių galimybių kontrolierius, ieškiniai į teismus dėl diskriminacijos darbe.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...