2010 Balandžio 27

Gimtadienis

“Tele bim-bam” 20-mečio koncerte susitiks skirtingos kartos

veidas.lt

Gegužės 2 d. “Tele bim-bam” kūrėjai “Siemens” arenoje surengs 20-ojo gimtadienio koncertą, kuriame ištikimiems savo draugams žada padovanoti gražiausias dainas. Tik šį kartą jos skambės kitaip.

“Jauniausiam koncerto dalyviui bus dveji su puse, o vyriausiam, aktoriui Andriui Kaniavai, – per 40 metų”, – juokauja “Tele bim-bam” laidos kūrėja Neringa Čereškevičienė. Trijų valandų trukmės koncerte žiūrovai išgirs visas gražiausias “Tele bim-bam” dainas.

Pirmoje koncerto dalyje smagiausios dainos skambės kitaip – išaugęs dainininkas perduos išaugusią dainą mažesniam solistui. N.Čereškevičienė džiaugiasi, kad ryšiai su pirmaisiais vaikais, kurie pradėjo dainuoti “Tele bim-bam” kolektyve ir atliko visų pamėgtus kūrinius, nenutrūko. “Ieva, dainavusi “Labai geras daiktas yra televizorius”, scenoje perduos kitą savo dainą “Mėlyna spalva” mažesniam dainininkui – labai smagu, kad žmogus, kuriam per 20 metų ir kuris baigęs ekonomikos studijas užsienyje, pasirodys kartu su mumis scenoje”, – “Veidui” sakė N.Čereškevičienė.

“Tele bim-bam” laidos autorė bendrauja ir su kitais pirmaisiais savo dainininkais – Stasele, dainavusia “Baltąją varnelę”, rokeriu Tomu, Gabriele. Nors populiarios “Tele bim-bam” dainos “Musė” atlikėjas šešiolikmetis Justas, dar visai mažas atlikęs šią dainą, niekam nesutiko jos perduoti, tad koncerto rengėjams teko sukurti naują šios dainos aranžuotę, kuri patiktų ir tokio amžiaus atlikėjui.

Na, o antroje koncerto dalyje skambės roko operos “Voro vestuvės” kūriniai, pasirodys “Tele bim-bam” kolektyvui prieš dvejus metus šią roko operą padėję statyti žinomi atlikėjai. Koncerte mažiesiems dainininkams talkins Algis Greitai, Rafailas Karpis, Marijonas Mikutavičius, choras “Brevis”, A.Kaniava ir kiti. “Dirbame, plušame, kad tik nenusivarytume iki renginio”, – juokauja N.Čereškevičienė. Beje, visos dainos per koncertą skambės gyvai.

Beje, 20-ies metų “Tele bim-bam” jubiliejaus koncerte ne tik skambės vaikų pamėgtos dainos, bet ir bus siekiama šypsenos rekordo – daugiatūkstantinės žiūrovų minios bus paprašyta vienu metu nusišypsoti. Renginio metu savo šypseną bus galima nufotografuoti mobiliuoju telefonu, išsiųsti nuotrauką SMS žinute, ir ši fotografija atsidurs salėje kabėsiančiame ekrane. Toks šypsenų rekordas – vieno mažojo “Tele bim-bam” žiūrovo svajonė.

Priminsime, kad šį sezoną laidos kūrėjai ragino vaikus svajoti ir laidose išpildė 20 gražiausių vaikų svajonių, tarp kurių buvo ir noras paglostyti delfiną, paskraidyti lėktuvu, pavažiuoti traukiniu, pašokti su tikromis balerinomis, gauti mamai naują gražią suknelę, pavažiuoti policijos visureigiu.

Laidos eteryje nebėra

N.Čereškevičienė skaičiuoja, kad su “Tele bim-bam” dainomis užaugo dvi kartos. “Pirmieji su mumis pradėję dainuoti vaikai jau ir savo vaikučių susilaukė. Kartais mamos atveda savo vaikus į mano estetinio lavinimo mokyklėlę ir sako: “Neringa, mes juk su jumis užaugome!” Turime ir vidurinę kartą – pernai nuvažiavę į Žagarės vyšnių šventę nustebome, kad 16–17 metų paaugliai visas mūsų dainas žino. Mus visi žino ir myli”, – didžiuojasi N.Čereškevičienė.

Laidos kūrėja pamena, kad prieš 20 metų šios vaikiškos laidos atsiradimas buvo ryškus įvykis. “Po poros laidų jau buvau atpažįstama gatvėje, o į antro mūsų gimtadienio koncertus surinkome pilnus Sporto rūmus”, – džiugias akimirkas prisimena Neringa.

Bėgant metams laida keitėsi: iš pradžių “Tele bim-bam” buvo filmuojama iš anksto ir rodoma nereguliariai – kas mėnesį ar pusantro, o vėliau imta transliuoti tiesiogiai ir kas savaitę. N.Čereškevičienė įsitikinusi, kad per du dešimtmečius vaikiška laida išaugo į šeimyninę, – tai įrodo ir studijoje susirenkančios gausios šeimos.

Tiesa, gimtadienio šventę temdo susitvenkę abejonių debesys dėl ateities. “Kuriozinis dalykas, kad švenčiame dvidešimtmetį laidos, kurios nebėra eteryje. Baigėsi susitarimas su rėmėjais dėl dešimties laidų, o nacionalinės televizijos biudžete šiemet mums vietos nėra”, – apmaudo neslepia laidos kūrėja.

Ji viliasi, kad su Lietuvos televizija, kuri filmuos ir rodys “Tele bim-bam” gimtadienį, dar pavyks susitarti, o jei ne – teks ieškoti kitos vietos.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...