2011 Vasario 08

Konfliktas

Teisme – “Žalgirio” ginčas su “Snoru” dėl paramos klubui

veidas.lt

“Žalgirio” akcijas valdžiusiam, o vėliau skolų šleifą palikusiam “Snorui” teisme nepavyksta atsikratyti įtarimų, kad parama klubui buvo dangstoma paskolomis.

Kauno apygardos teismas pirmadienį nepaskelbė sprendimo “Žalgirio” ir “Snoro” ginče, bet paragino “Snoro” advokatus į posėdį pakviesti banko prezidentą Raimundą Baranauską, kad šis paaiškintų, kokiomis sąlygomis buvo pasirašyta “Žalgirio” akcijų pirkimo sutartis, kuri vėliau vos nepaskandino legendinės komandos, rašo “Kauno diena”.

“Kauno diena” rašo, jog finansinių sunkumų kamuojamas krepšinio klubas iš “Snoro” pasiskolino tiek, kiek tikėjosi iš jo paramos, o palūkanų ir delspinigių pavidalu bankas iš “Žalgirio” uždirbo milijoną litų. Klubas siekia, kad kreditas būtų pripažintas kaip parama.

Daugiau nei prieš ketverius metus “Snoro” prezidentas R.Baranauskas žadėjo, kad “Žalgiriui” mažiausiai trejus metus kasmet bus skirta bent po 3 mln. litų. Per pirmuosius dvejus metus, rašo dienraštis, bankui buvo suteikta reklamos paslaugų už tiek, kiek jis kasmet žadėjo skirti paramos – 3 mln. litų. Tačiau “Snoras” 3 mln. litų skyrė tik pirmą sezoną, antrą sezoną “Žalgiris” gavo ne visą žadėtą sumą ir tik sezono pabaigoje, o prieš trečią krepšinio sezoną klubui buvo pasiūlyta 400 tūkst. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...