2010 Rugpjūčio 16

Knyga

Teismas neuždraudė platinti knygos apie “daktarus”

veidas.lt

Teismas atmetė sunkiais nusikaltimais kaltinamo Henriko Daktaro advokato prašymą ir neuždraudė platinti knygos apie Kauno “daktarų” nusikaltėlių gaują.

Tokį sprendimą dėl žurnalisto Dailiaus Dargio knygos “Tikroji Daktarų istorija” priėmė Vilniaus apygardos teismas, BNS pranešė teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene Asta Augonienė.

Teismas ir anksčiau buvo atmetęs panašų advokato prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones.

Praėjusiame teismo posėdyje K.Ašmys tvirtino, kad ant knygos pažeidžiant įstatymus yra publikuota H.Daktaro nuotrauka, o knygoje neteisėtai yra naudojamos citatos iš H.Daktaro parašytos, bet nepublikuotos knygos “Išlikti žmogumi”.

Advokatas taip pat pateikė prašymą, kad būtų pateikti duomenys, kiek buvo uždirbta iš “Tikrosios Daktarų istorijos” leidybos – esą tuomet būtų galima pateikti konkretų piniginį reikalavimą.

Pernai Bulgarijoje sulaikytas ir šiuo metu suimtas H.Daktaras yra įtariamas ne vienu nužudymu ir vadovavimu nusikalstamai grupuotei. Kauno nusikaltėlių vadeiva viešojoje erdvėje vadinamam įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...