2012 Kovo 21

Tarptautinę miego dieną kviečia nusnūsti ir parduotuvėse

veidas.lt


Kovo 21-oji yra Tarptautinė miego diena, minima daugelyje Europos šalių. Lietuviškų čiužinių gamintoja nusprendė šią dieną pažymėti kitaip: kviečia visus Lietuvos gyventojus užsukti į čiužinių parduotuves ir iki valiai pasnausti ant ekspozicijose esančių čiužinių.
Pasak akcijos sumanytojo UAB „Lono mažmena“ direktoriaus Kazimiero Jakučio, kovo 21-ąją į firmines „Lono“ parduotuves užsukę pirkėjai bus vaišinami ne tik saldainiais, bet ir saldžiu miegu – visi panorusieji galės išsitiesti ant ekspozicijose esančių čiužinių ir bent trumpam nusnūsti.
„Specialistų teigimu, suaugusiems žmonėms reikia miegoti mažiausiai 8 valandas per parą, tačiau retai kam pavyksta įgyvendinti tokią gydytojų rekomendaciją. Norime paskatinti gyventojus atkreipti dėmesį į sveiko ir kokybiško miego svarbą, todėl šiltai sutiksime visus, panorusius numigti ant mūsų čiužinių“, – sako K. Jakutis.
Jonavoje įsikūrusi bendrovė „Lono mažmena“ turi 8 firmines parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Jonavoje.
Miegui skiria 39 centus
K. Jakutis atskleidžia, kad miego kokybe rūpinasi vis daugiau gyventojų. Bendrovės pardavimai rodo, kad populiariausiais išlieka spyruokliniai čiužiniai. Jų pernai „Lono mažmena“ pardavė daugiau kaip 5 550. Apie 13 proc. pardavimų tenka iš viskoelasto pagamintiems čiužiniams, dar apie 10 proc. įsigyjama lateksinių čiužinių. Atliktos apklausos rodo, kad įsigydami čiužinį gyventojai šiam pirkiniui norėtų skirti iki 1 000 Lt. Kokybiškas čiužinys tarnauja apie 7 metus. Nesunku paskaičiuoti, kad statistinis Lietuvos gyventojas vienos nakties miegui ant čiužinio pageidautų išleisti ne daugiau kaip 39 centus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...