2014 Gegužės 16

Talentų karta verslui: kaip užsiauginti profesionalus

veidas.lt


Kaip atsirinkti tinkamus žmones? Kaip identifikuoti stipriąsias jų puses? Kaip motyvuoti ir įtraukti? Kaip ugdyti darbuotojų kompetencijas? Atsakymų į šiuos klausimus ieškokite gegužės 22 d. vyksiančioje konferencijoje “Talentų karta verslui: kaip užsiauginti profesionalus”.

Daugelis vadovų nori iš darbuotojų daugiau atsakomybės, didesnio iniciatyvumo, geresnių rezultatų. Ieško darbuotojų, turinčių didesnį šeimininkiškumo jausmą.
Būtent su tokiais darbuotojais nėra baisūs iki aukštumų iškelti tikslai. Tokių darbuotojų mes norime turėti daugiau. Tačiau rinkoje nusipirkti profesionalą per daug brangu. Tuo labiau jog egzistuoja labai didelė rizika, kad gerai kitoje įmonėje dirbęs žmogus nepritaps prie naujos komandos dėl vertybinių ar kitų priežasčių.
Kaip tuomet elgtis? Atsakymų ieškosime konferencijoje “Talentų karta verslui: kaip užsiauginti profesionalus įmonės viduje?” Konferencijos pranešėjai – sėkmingą patirtį turintys verslo atstovai. Jie dalinsis būtent tuo, kas tinka Lietuvai, kas tinka mūsų mentalitetui, mūsų kultūrai. Nes tai, kas parašyta knygose, kas tinka JAV, Rytams ar Vakarų Europai, dar nebūtinai atitiks Lietuvos rinkos poreikius.
Pasak Dariaus Pietario, organizacijos “Talentų Karta” įkūrėjo, šiuolaikinėje konkurencinėje aplinkoje kompanijos vis stipriau konkuruoja ne tik dėl klientų, bet ir dėl darbuotojų. Vis dažniau kyla klausimas, kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius žmones. Kaip ugdyti darbuotojus organizacijos viduje, kaip greičiau ir tiksliau atskleisti jų talentus ir stipriąsias savybes, kurios suteiktų įmonei papildomų pranašumų? Daugelis vadovų bei verslininkų pastebi, kad šiuolaikinė jaunoji karta kitokia nei ankstesnė – sunkiau perprantama ir daugiau reikalaujanti. Kaip išnaudoti jaunimo energiją ir talentus, kurie atvertų įmonei naujas, neatrastas galimybes?
Dalis konferencijos laiko bus skirta klausimams, kaip panaudoti jaunų žmonių energiją įmonės tikslams siekti. Dabartinė jaunoji karta yra kitokia. Jeigu darbas jiems nepatinka, jie greitai jį meta. Dažnai stokoja pareigos jausmo, sunkiai daro tai, ką reikia, ir nesupranta, kodėl reikia daryti tai, kas visiems jau yra įprasta.
Tai labai apsunkina darbą su jaunais žmonėmis. Tačiau jie kupini energijos, noro mokytis, noro siekti aukštų rezultatų, ir šie dalykai skatina ieškoti priemonių bei būdų, kaip su jais dirbti. “Talentų Karta” atrado daug pavyzdžių ir sėkmingų patirčių, kaip dirbti su jaunąja karta ir pasiekti aukštų rezultatų. Po konferencijos vadovai galės išsinešti tam tikrą instrukciją, kaip susikalbėti su jaunais žmonėmis, juos valdyti ir panaudoti jų talentą.
Dar viena svarbi įžvalga. Profesionalai yra žmonės, kurie į du tam tikrus klausimus turi vieną atsakymą. Šie du klausima skamba taip: ką tau patinka veikti? Ir ką tu darai? Profesionalams pasitenkinimas tuo, ką daro, – labiau priežastis nei pasekmė. Tokie žmonės turi dar vieną svarbų gebėjimą: jie geba padaryti tai, ką reikia, o ne tai, kas pavyksta.
Gegužės 22 d. konferencijoje išgirsime atsakymą į klausimą, kaip užsiauginti žmones, kurie geba padaryti, tai ką reikia, o ne tai, kas pavyksta.
“Talentų Karta” – tai organizacija, padedanti vadovams surasti tinkamus jų įmonei darbuotojus, kurie ateityje taps aukšto lygio profesionalais. Jauniems žmonėms “Talentų Karta” – tai organizacija, suteikianti galimybių atrasti savo stipriąsias puses ir karjeros kryptį. “Talentų Kartos” misija – didinti vertę, kurią kuria santykis tarp darbuotojo ir darbdavio.

PRANEŠĖJAI
Darius PIETARIS
“Talentų Kartos” įkūrėjas
Pranešimo tema – “Kova dėl talento”

Lina DANIENĖ
Programos „Svajonių dirbtuvės“ autorė
Pranešimo tema – “Kaip padėti darbuotojams atskleisti savo talentus?”

Kristoforas AKROMAS
UAB „Ad Fingers“ vadovas
Pranešimo tema – “Kaip konvertuoti 50 proc. studentų į “mid/hi performing” darbuotoją?”

Aleksejus ŽALTKOVSKIS
“Talentų Kartos” įkūrėjas
Pranešimo tema – “Kaip jauniems žmonėms parduoti norą dirbti?”

Žiuljenas GALECKAS
„Re/max Lietuva” vadovas
Pranešimo tema – “Kaip “RE/max” atrenka ir augina savo talentus?”

Justas KUČINSKAS
ISM ir „Arvi“ įmonių grupės ir valdybos narys
Pranešimo tema – “Kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius darbuotojus?”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...