2011 Birželio 18

Šviežios morkytės – greito maisto įstaigų lentynose

veidas.lt

"Veido" archyvas

Lietuvą jau pasiekė JAV gerokai įsisiūbavęs judėjimas, siūlantis šviežią ir sveiką maistą tose vietose, kur įprastai galima įsigyti tik patrauklaus, bet mažai naudingo greito maisto.

“Valgyk jas lyg greitą maistą!” – tokį reklaminį šūkį galima išvysti JAV prie patogiai, spalvotose, akiai patraukliose pakuotėse supakuotų mažųjų morkyčių lentynų. Panaši pasiūla – jau kelis mėnesius ir Lietuvos prekybos centruose bei “Statoil” degalinių tinkle. Vienodo dydžio nuplautas ir valgyti paruoštas morkytes mūsų rinkai tiekia Latvijos bendrovė “SunCrisp”.

Morkas auginančios ir pakuojančios kompanijos pardavimo vadovė Gunita Bergmane pasakoja, kad “SunCrisp” Latvijoje prieš 7 metus įsteigė Norvegijos investuotojai. Dabar bendrovė ne tik sėkmingai pardavinėja savo produkciją Latvijoje, bet ir eksportuoja ją į Norvegiją, Vokietiją bei šalis kaimynes Lietuvą ir Estiją. “Mes atrenkame vienodo dydžio ir storio mažąsias morkytes, jas nušveičiame ir nuplauname. Supakuotos į ekologiškus suyrančios plastiko maišelius jos šaldytuve išlieka šviežios iki mėnesio”, – pasakoja atstovė.

Pasak UAB “Lietuva Statoil” Greito maisto kategorijos vadovės Vaidos Kirkilaitės, šviežios morkytes šiame degalinių tinkle greitai išpopuliarėjo – akivaizdi tendencija, kad net ir rinkdamiesi greitą maistą, lietuviai nori jo šviežio ir sveiko.

“Morkyčių nuperkama vis daugiau, jos tapo viena populiariausių mūsų prekių”, – tvirtina pašnekovė. Įkvėpta šio sėkmingo pavyzdžio, “Statoil” netrukus ketina pasiūlyti ir daugiau sveikų produktų savo klientams: vasarą jie galės užkąsti patogiai supakuotų šaltibarščių, o nuo vasaros pabaigos – įvairių skonių šviežių daržovių karštų sriubų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...