2011 Gegužės 19

Sveikatos žinių konkurso finalas

veidas.lt

"Veido" archyvas

2011 m. gegužės 22 d. 12.00 val. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokykloje (Vytauto g. 87, Trakai) įvyks pirmojo Lietuvoje sveikatos žinių vertinimo konkurso finalas.

Konkurso finalininkus planuoja aplankyti ir jiems sekmės palinkėti LR Seimo narė, Sveikatos reikalų komiteto narė Dangutė Mikutienė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas.

Konkurso „Reikia išmokti sveikam išlikti“ (Vydūnas) finale dalyvaus dešimt geriausiai į pirmojo etapo klausimus atsakiusiųjų dalyvių: 3 dalyviai iš Vilniaus, 2 dalyviai iš Kauno, 2 dalyviai iš Panevėžio, 2 dalyviai iš Trakų rajono ir 1 dalyvis iš Radviliškio. Konkurso pirmame etape iš viso dalyvavo 191 asmenys. Vyriausiam finalininkui 75 metai, tai pedagogas –pensininkas iš Trakų, jauniausiam – 21 metai, tai studentas iš Kauno.

Finalo dalyviams reikės atlikti antrojo lygio sveikatos žinių testą ir pirmosios pagalbos teikimo praktinę užduotį. Praktinė užduotis bus modeliuojama pagal įvairių nelaimingų atsitikimų situacijas, pvz., suteikti pirmąją pagalbą žmogui užspringus, susižeidus, skendus ir t. t.

Nugalėtojų laukia vertingi konkurso rėmėjų prizai.

Žiniasklaidos atstovus, finalininkų šeimų narius ir visuomenę maloniai kviečiame atvykti į konkurso finalą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...