2010 Balandžio 07

Viceministras

Sveikatos apsaugos viceministru paskirtas fizikas ir teisininkas G.Valiukonis

veidas.lt

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) dėl kyšininkavimo atleistą viceministrą mediką Artūrą Skiką pakeitė fiziko ir teisininko išsilavinimą turintis 54 metų Gintaras Valiukonis.

G.Valiukonis SAM dirba nuo balandžio 1-osios, BNS sakė sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio patarėjas Remigijus Bielinskas.

Naujasis viceministras atsakingas už ryšius su Seimu, Vyriausybe ir kitomis institucijomis, jis prižiūrės gydymo įstaigų reorganizavimą.

G.Valiukonis Vilniaus universitete yra įgijęs fiziko (1974-1979 metais) ir teisininko (1992-1996 metais) specialybes.

Jis yra dirbęs Mokslų akademijoje, Puslaidininkių fizikos institute, bendrovės “Verslo raktas” direktoriumi, investicinės akcinės bendrovės “Mūsų monopolis” valdybos pirmininku.

G.Valiukonis yra konsultavęs reorganizuojant bendroves “Lietuvos kuras”, “Lietuvos energija”, “Snaigė”, Rytų skirstomuosius tinklus, Ignalinos atominę elektrinę, “Mažeikių naftą” ir kitas.

Sveikatos apsaugos viceministro postas buvo laisvas nuo sausio pabaigos, kai iš pareigų dėl kyšininkavimo buvo atleistas A.Skikas.

Vasarį Vilniaus miesto 3-iasis apylinkės teismas buvusį A.Skiką nuteisė už kyšio provokavimą ir paėmimą. Jam skirta 2 metams nelaisvės bausmė atidedant taip pat dviem metams. Jam dar uždrausta dvejus metus palikti gyvenamąją vietą ilgiau kaip 7 dienoms.

Nuo kovo 1-osios SAM vadovauja teisininkas liberalcentristas Raimondas Šukys. Jo komandoje liko dirbti dvi ministro Algio Čapliko sveikatos apsaugos viceministrėmis paskirtos Nora Ribokienė ir Janina Kumpienė, G.Valiokonis – trečiasis viceministras.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...