2011 Rugsėjo 06

Švedas traukiasi iš energetikos viceministro pareigų

veidas.lt

Antradienį iš pareigų atsistatydino energetikos viceministras Romas Švedas. Ministerija prakalbo apie viceministrų rotaciją, tačiau, neoficialias duomenimis, R. Švedas taip prisiėmė atsakomybę už netenkinamą darbų tempą IAE.

Nuo šiandien energetikos viceministro pareigas pradeda eiti buvęs ministerijos Strateginio planavimo ir ES reikalų skyriaus vedėjas Žygimantas Vaičiūnas. R. Švedas liks visuomeniniu energetikos ministro patarėju, teigiama Energetikos ministerijos išplatintame pranešime.

Gali būti, kad tai ne vienintelis pokytis strateginius valstybės projektus vykdančioje Energetikos ministerijoje ir uždaromoje Ignalinos atominės vadovybėje.

Kaip pirmadienį vakare pranešė „Panorama“, iš posto gali būti išverstas pagrindinis uždaromos atominės elektrinės derybininkas Osvaldas Čiukšys. Nepatvirtintais duomenimis, R. Švedo pasitraukimas gali būti sietinas su netenkinamu darbų tempu IAE.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...