2011 Gruodžio 19

Sulaikytas Radviliškio rajono meras

veidas.lt

Pirmadienį sulaikytas Radviliškio rajono meras konservatorius Antanas Čepononis. Tai patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Tuo metu Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja Irma Krinickaitė neigė, kad meras buvo sulaikytas. Jos teigimu, STT pareigūnai savivaldybėje atliko dokumentų poėmį.

STT skelbia, jog Šiaulių valdybos pareigūnai merą sulaikė atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.

Įtariama, kad vykdant Radviliškio miesto kultūros centro vieno iš pastatų rekonstrukciją buvo piktnaudžiaujama tarnyba siekiant turtinės naudos, t.y. neteisėtais veiksmais buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti viešųjų pirkimų konkursą.

Be to, vykdant pastato rekonstrukciją, buvo klastojami dokumentai ir buvo siekiama apgaule užvaldyti didelės vertės Europos Sąjungos ir Savivaldybės biudžeto lėšas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...