2011 Gegužės 04

kelionės

Su televizoriumi į kelionę

veidas.lt

Daugybė žmonių atostogaudami nenori praleisti įdomių filmų, svarbių laidų ar ypatingų sporto rungtynių (tarkime, šiemet Lietuvoje vyksiančio Europos krepšinio čempionato svarbiausių akimirkų). Technologijų gamintojai tokiems vartotojams bando padėti ir siūlo jau gana daug rūšių televizorių, kuriuos galima vežtis į kelionę. Beje, jų kainos vis mažėja. Tarkime, nešiojamus LCD televizorius 24 cm įsitrižainės galima įsigyti už 500 Lt. 18 cm. įsitrižainės – už 300 Lt.

Jei norėtum didesnio komforto, nešiojamąjį sulankstomą 40 cm įstrižainės televizorių galima įsigyti už tūkstantį litų. Dauguma šių televizorių turi TV programų įrašymo į USB atmintinę galimybę, be išorinio maitinimo po keletą valandų gali veikti tiek lauko, tiek namų sąlygomis.

Neseniai pasirodė ir naujiena – “PCTV Systems Broadway 2T”. Tai kompiuterinis TV imtuvas, galintis transliuoti antžeminę skaitmeninę DVB-T televiziją, kuri Lietuvoje leidžia nemokamai žiūrėti 14 TV kanalų. Skirtingai nei daugelis kitų panašių įrenginių, “Broadway 2T” nereikia jungti prie kompiuterio. Mat šis prietaisas TV transliacijas perduoda į internetą. Tai reiškia, kad norimas laidas ar rungtynes galima stebėti bet kurioje pasaulio vietoje – visur, kur yra interneto ryšys.

Transliacijos matomos kompiuteriuose su “Windows” arba “Mac OS X” operacinėmis sistemomis ir “Apple” įrenginiuose – “iPhone” ir “iPad”. Šio įrenginio kaina 700 Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...