2011 Spalio 20

Su elektros energijos rinkos pokyčiais ir jų nauda supažindins edukacinis filmukas

veidas.lt


Nepriklausomą elektros energijos tiekėją turinčioms pasirinkti įmonėms nuo šiol bus lengviau suprasti, kodėl ir kokie pokyčiai įvyko elektros energijos rinkoje, kokią naudą joms gali atnešti nepriklausomų tiekėjų konkurencija, kuo skiriasi reguliuojami ir nereguliuojami tarifai, bei gauti atsakymus į kitus joms svarbius klausimus. Tam pagelbės didžiausio lietuviško kapitalo nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „Energijos tiekimas“ iniciatyva sukurtas edukacinis filmukas.

Pasak bendrovės „Energijos tiekimas“ vadovo Algirdo Juozaponio, ir žiniasklaidoje, ir tiesiogiai bendraujant su klientais, išryškėja nemažai mitų, kurie trukdo įmonėms priimti teisingus sprendimus.

 

„Neretai nepriklausomą tiekėją turintiems pasirinkti vartotojams apskritai neaišku, kokią funkciją jis atlieka ir už ką jis atsakingas, tuo tarpu turėjusios pasirinkti, tačiau to nepadariusios įmonės kartais klaidingai tikisi, kad ir toliau už elektros energiją galės mokėti pagal reguliuojamą visuomeninį tarifą. Panašių neaiškumų klientams kyla tikrai nemažai“, – sako daugiausiai klientų pritraukusios bendrovės vadovas.

 

Bendrovei „Energijos tiekimas“ apklausus per 300 įmonių, jau pasirinkusių nepriklausomą elektros energijos tiekėją, jų atsakomybes visiškai teisingai įvardijo tik 4 proc. apklaustųjų. Taip pat atliktas tyrimas atskleidė, jog net trečdaliui, t.y. 33 proc., iš jų buvo sunku pasirinkti nepriklausomą tiekėją; dar 14 proc. prieš pasirinkdami nepakankamai gilinosi į pateiktus pasiūlymus.

 

Animuoto filmuko kūrėjai siekė, kad vartotojai nesugaištų daug laiko jį žiūrėdami, todėl atsakymai į 10 dažniausiai užduodamų klausimų pateikiami per penkias su puse minutes. Jame „Energijos tiekimas“ taip pat primena, kad  iki š. m. gruodžio 1 d. nepriklausomą elektros energijos tiekėją turi pasirinkti įmonės, kurių objektų leistinoji naudoti galia yra lygi arba didesnė nei 30 kW.

 

Filmuką „Apie elektros energijos pirkimą laisvoje rinkoje – tik per 5 minutes“ rasite čia:

http://www.youtube.com/watch?v=z86S8xe0q6o

 

Apie UAB „Energijos tiekimas“:

 

UAB „Energijos tiekimas“ yra stambiausios šalyje elektros energijos gamintojos AB „Lietuvos energija“ dukterinė įmonė ir didžiausias lietuviško kapitalo nepriklausomas elektros energijos tiekėjas. 2011 m. II ketv. „Energijos tiekimas“ turėjo daugiausiai klientų rinkoje (per 1700) ir užėmė 27 proc. rinkos pagal elektros energijos pardavimus nepriklausomus tiekėjus pasirinkusioms įmonėms. Bendrovę yra pasirinkusios 5-ios iš 10 didžiausių Lietuvos kompanijų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...