2010 Gruodžio 10

Ekonomika

“Stumbras” investuoja į trauktines

veidas.lt

Koncerno “MG Baltic” valdomas didžiausias Lietuvoje stipriųjų gėrimų gamintojas Kauno “Stumbras” į “999″ trauktinių šeimos atnaujinimą investavo 4,8 mln. litų.

Investicijų tikslas – trauktinių „999“ populiarinimas viso pasaulio rinkose. Kartu tai turėtų prisidėti ir Lietuvos kaip šalies su giliomis tradicijomis, įvaizdžio formavimo.

Anot “Stumbro” rinkodaros vadovo Algirdo Čiburio, valdžios niekaip nesuvaldomi kontrabandos mastai didžiuosius alkoholio gamintojus nuolat verčia dairytis į eksporto rinkas. Gaminių eksportas yra būtinas norint išlaikyti aukštas pozicijas šioje rinkoje.

Šiuo metu “Trejos devynerios”, “Žalios devynerios” ir “Raudonos devynerios” eksportuojamos į Latviją, Estiją, Izraelį, Lenkiją, JAV ir kitas šalis. Ši trauktinių šeima mūsų šalyje užima 37 proc. visos trauktinių rinkos. Artimiausias „Stumbro“ tikslas – „999“ trauktinių patekimas į populiariausių pasaulio trauktinių dešimtuką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...