2011 Balandžio 06

Politika

STT atlieka tyrimą dėl D.Kreivio pažymos

veidas.lt

Atsistatydinusio ūkio ministro Dainiaus Kreivio premjerui surašytos pažymos apie patirta spaudimą skaidrinant viešuosius pirkimus teisėsaugos institucijos nepamiršo – tyrimą atlieka Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), jį kontroliuoja Generalinė prokuratūra.

Pasak Generalinės prokuratūros atstovų, ikiteisminis tyrimas kovo 9 dieną pradėtas pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl galimo papirkimo, piktnaudžiavimo bei kišimosi į valstybės tarnautojo ir viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Tyrimą atlieka STT, mūsų Organizuotų nusikaltimų tyrimo departamento prokuroras tik kontroliuoja šitą tyrimą. Kol kas nėra konkrečių rezultatų, bet tyrimas nenutrauktas, jis vyksta”, – sakė Generalinės prokuratūros Viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Žemaitytė.

STT atstovų teigimu, D.Kreivio pateikta informacija yra pas prokurorus kartu su Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovo Žydrūno Plytniko pateikta medžiaga.

“Vyksta du tyrimai vienoje byloje. Vienas tyrimas yra dėl VPT pranešimo, o kitas – dėl D.Kreivio pažymos”, – teigė V.Žemaitytė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas Anonimas rašo:

    Tyrimas,ar,kaip įprasta,marinimas? :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...