2010 Gruodžio 13

Švedija

Stokholme bombas susprogdino iš Artimųjų Rytų kilęs 28 metų Švedijos pilietis

veidas.lt

Švedijos policija “98 procentais” įsitikinusi, kas praeitą savaitgalį Stokholme išpuolį įvykdęs mirtininkas sprogdintojas buvo 28 metų Taimouras Abdul Wahabas (Taimuras Abdul Vahabas), kuris yra Švedijos pilietis, tačiau kelerius metus gyveno Didžiojoje Britanijoje, pranešė vienas pareigūnas.

Prokuroras Tomasas Lindstrandas pirmadienį sakė, kad M.Abdul Wahabas kilęs iš Artimųjų Rytų, tačiau Švedijos pilietybę turi nuo 1992 metų.

Pareigūnas pridūrė, kad M.Abdul Wahabas buvo automobilio, kuris šeštadienį buvo susprogdintas Stokholme prieš pat mirtininko išpuolį, registruotas savininkas.

Pasak T.Lindtrando, išpuolį įvykdęs vyras buvo pritvirtinęs sprogmenis prie savo kūno, taip pat nešėsi užtaisą kuprinėje. Jo tapatybė dar nepatvirtinta DNR tyrimais arba giminaičių liudijimais, o iki šio incidento vyras nebuvo pakliuvęs į saugumo policijos akiratį.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. peter peter rašo:

    Must be like to visit here you found the most entertaining http://vucredits.com/ imvu credits card game it is the beautiful and sexy game you tryt his game once time.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...