2012 Birželio 24

Steve Jobs norėjo sukurti „iCar“?

veidas.lt

Pasirodo, jog vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve Jobs norėjo sukurti dar vieną, tačiau bendram įmonės profiliui nelabai įprastą gaminį – „iCar“. Jei anksčiau tai galėjo pasirodyti kaip eilinis balandžio 1-osios pokštas, tai situacija apsivertė aukštyn kojomis po to, kai šią informaciją paskelbė vienas iš „Apple“ direktorių valdybos narių.

IT rinkos genijus Steve’as Jobsas visiškai nenorėjo apsiriboti tik mobilia elektronika

Mickey Drexler teigimu, Steve‘as dar būdamas gyvas iš tikrųjų mąstė apie tai, kaip būtų galima sukurti automobilį, kuris taptų komerciniu modeliu. „Jūs tik pažiūrėkite į automobilių pramonę Jungtinėse Valstijose. Tai juk tikra amerikietiška tragedija! Kas gi daro tokius automobilius?“ – pasakojo M. Drexler. „Prieš savo mirtį Steve Jobs svajojo sukurti „iCar“. Tiesa, jis niekada jo neprojektavo“.

Mickey Drexler taip pat pažymėjo, jog jei Steve Jobs būtų pakakę laiko automobiliui „iCar“ sukurti, pastarasis būtų tapęs labai populiarus. „Apple“ valdybos nario teigimu, „iCar“ labai lengvai būtų užėmęs 50 % automobilių rinkos (matyt, turima omenyje JAV rinką).

Kartu Mickey Drexler pareiškė, jog visiškai nenorėtų atsidurti dabartinio „Apple“ vadovo Timo Cooko vietoje. Dėl kokių priežasčių, jis to neįvardino, tačiau jį patį galime nuraminti: jis juo ir netapo.

Faceit.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...