2010 Gegužės 18

Vaistų kainos

Stabdoma dar aštuonių vaistinių veikla

veidas.lt

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba balandžio 29 d. – gegužės 3 d. pakartotinai 24 vaistinėse atliko tikslinį patikrinimą dėl mažmeninės prekybos antkainių nekompensuojamiems receptiniams ir nereceptiniams vaistiniams preparatams taikymo. Po patikrinimo aštuonių vaistinių filialams stabdomos licencijų galiojimas.

VVKT inspektoriai 24 vaistinėse dar balandžio pradžioje tikrino 30 pavadinimų nekompensuojamųjų vaistinių preparatų (po 15 receptinių ir nereceptinių vaistų), parinktų iš 100 populiariausių nekompensuojamųjų vaistinių preparatų sąrašo, ir nustatė mažmeninės prekybos antkainių taikymo pažeidimus.

Tyrimo metu vėl buvo nustatyti mažmeninės prekybos antkainių taikymo pažeidimai, 10-57 proc. Tikrintų preparatų. Todėl aštuonioms vaistinėms sustabdomas licencijų galiojimas: UAB Saulėgrąžų vaistinės filialui Kalvarijų g. 172a, Vilniuje, UAB EUROVAISTINĖ filialams Savanorių pr. 68-2, Vilniuje ir Liepojos g. 10, Klaipėdoje, UAB „Tamro vaistinė“ (prekinis ženklas „Šeimos vaistinė“) filialams Dariaus ir Girėno g. 9a, Vilniuje, Savanorių pr. 16, Vilniuje, Didlaukio g. 80a, Vilniuje, Saltoniškių g. 9, Vilniuje, UAB „Nemuno vaistinė“ (prekinis ženklas „Camelia vaistinė“) filialui J. Tumo-Vaižganto g. 90, Plungėje.

Jeigu per du mėnesius vaistinės nepašalins užfiksuotų pažeidimų ir nepateiks VVKT tai patvirtinančių įrodymų, licencijų priedų galiojimas bus panaikintas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Vytautas Vytautas rašo:

  Sveiki vaikučiai.
  Galite ploti katučių. Sulaukėme dar vieno Andropovo. Ponas šveikatos ministras tuoj tikrins ar gulite lovoje, gavę nedarbingumo pažymėjimą. Pasikvies Ariukius, sprogdins Jūsų būto duris ir tikrins ar esate lovoje. Jeigu ne, tai cypėn, cypėn (gerai, kad Sibiras jau ne mūsų). Tegyvuoja šveikatos ministras.

 2. Nusiramink, Vytautai, Nusiramink, Vytautai, rašo:

  Cypėn, ne tave, panikierių, o sukčius ir vagis. Visas eurovaistines, tamrus ir panašius bambukus.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...