2015 Birželio 24

Sporto mada rengiasi festivalio marškinėliais

veidas.lt

Liepos 10–12 d. seminarų ir poilsio centro „Dubingiai“ teritorijoje sportiniais marškinėliais pasipuošusių mažų ir didelių entuziastų tikrai nestigs. Čia įsikurs pirmąkart rengiamas tokio masto ir pobūdžio sporto bei pramogų festivalis „Strops“.

„Mes turime puikių muzikos festivalių, tačiau neturime festivalių, vienijančių tiek daug skirtingų sporto šakų ir pramogų. Šiuo metu vyraujančią madą sportuoti perkeliame į didžiulį sporto ir pramogų festivalį „Strops“, kuriame bus pristatyta ir pasiūlyta išbandyti per 40 skirtingų sporto šakų ir dar daugiau pramogų“, – sako vienas festivalio organizatorių Arūnas Valickas.

Dalyvavimas sporto varžybose suteiks galimybę kiekvienam ne tik pažinti daugybę sporto šakų, išbandyti savo jėgas ir laimėti festivalio prizų, bet ir pabendrauti su žinomais sportininkais – festivalio ambasadoriais.

„Sportas – tai ir bendravimo būdas. Sportas vienija šeimas, vienija draugus. Prie derybų stalo galima pyktis, bet sportas sulygina žmones ir suvienija juos siekti bendro tikslo, – įsitikinusi Lietuvos moterų krepšinio lygai (LMKL) vadovaujanti Audra Ginelevičienė. – Krepšinis yra mėgstamas, ypač jaunų žmonių. Festivalyje pasirinksime tokį formatą, kad visi atvažiavusieji – profesionalus žaidėjas ar mėgėjas, tėtis, mama ar vaikas – mielai praleistų laiką krepšinio aikštelėje“, – žada LMKL direktorė, kuri ne tik palaiko sporto ir pramogų festivalio „Strops“ idėją, bet ir pati prisideda prie jos įgyvendinimo.
Dar viena sporto šakų ambasadore tapusi bėgikė Vaida Žūsinaitė teigia: „Man labai gražu, kai sportuoja visa šeima: kai matai parke vyrą, stumiantį vežimėlį, o šalia – bėgančią mamą, kai visa šeima važiuoja dviračiais. Manau, kad sportas labai svarbus visavertės asmenybės vystymuisi.“

„Sportas man yra aktyvaus, prasmingo, sveikatai svarbaus laisvalaikio leidimo būdas. Aš nesu sportininkė fanatikė ar profesionalė, nė vienos sporto šakos nesu išlavinusi taip, kad galėčiau sakyti, jog, pavyzdžiui, esu tenisininkė. Šeimoje, būna, kartais pasipyksti, bet kai stoji prie teniso stalo ar imi žaisti futbolą, viskas išgaruoja“, –  teigia dainininkė Vaida Genytė, kuri festivalyje ne tik sportuos ir pramogaus, bet ir džiugins susirinkusiuosius savo koncertu.

,,Sportuodama parodžiau, kad galiu konkuruoti su jaunimu, įrodžiau, kad ir 65-erių galima šokti į vandenį. Jeigu nuo mažens sportuoji, jeigu kūnas parengtas, jeigu visą laiką aktyviai judi, amžius – ne riba dalyvauti ir tokiuose renginiuose kaip ,,Strops“. Aš neįsivaizduoju, kad žmogus gali nejudėti, – tai privalu, norint ilgiau būti sveikam ir energingam. Juk sportuojant būna geresnės emocijos ir sveikata“, – patirtimi dalijasi Lietuvos moterų sporto asociacijos direktorė Joana Bartaškienė, nepabūgusi tapti festivalio globėja ir ambasadore.

„Strops“ – tai nauja sporto mada, subalansuota kiekvienam: Tau, Tavo šeimai, Tavo draugams!

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...