2012 Kovo 11

Sporto klubai skundžiasi lankytojų stygiumi

veidas.lt


Iki 2008 m. lankytojų Lietuvos sporto klubuose nuolat daugėjo, kartu didėjo ir paslaugų įkainiai. Tačiau 2009 m. šalyje prasidėjus sunkmečiui, ir sporto klubuose visos kreivės pasuko žemyn.

Kai kuriuose jų mėnesio abonemento kaina smuktelėjo šimtu litų – nuo 330 iki 230 Lt, tačiau ir tai negelbėjo: lankytojų vis mažėjo. Štai Vilniuje įsikūrusio sporto klubo „Body Gym“ vadybininkas Gediminas Satkevičiaus teigia, kad lankytojų stygius klube jaučiamas nuo pat 2008 m. Pasak jo, daug anksčiau sportavusių žmonių išvažiavo iš Lietuvos, o kiti neturi pakankamai lėšų, kad dalį jų galėtų skirti sportui.
Beje, kai kurių klubų atstovai pastebi, kad sporto klubo lankytojai pastaraisiais metais atjaunėjo – anksčiau dažniau ateidavusius vyresnius dirbančiuosius keičia studentai. Klubams tai neišeina į naudą, nes jaunimas dažniausiai renkasi pačias pigiausias paslaugas.
Kitų sporto klubų atstovai bando drąsintis ir skelbia, kad pastaruoju metu lankytojų srautai nebemažėja, o kai kur net vos vos didėja. Pasak „Victoria Gym“ pardavimo vadovo Aurimo Kazėno, jų klube per metus lankytojų skaičius padidėjęs apie 15 proc.
Paslaugų įkainiai daugumoje sporto klubų pastaruosius dvejus metus nesikeičia. Pasak G.Satkevičiaus, „Body Gym“ mėnesio abonemento kaina vienam žmogui nuo pat 2009 m. rudens išlieka stabili – 180 Lt: „Labiau mažinti kainos nebegalime – tada reikėtų iš karto uždaryti klubo duris.“
Beje, trys keturi sporto klubai netgi nusprendė paslaugų įkainius šiek tiek padidinti. Jų vadovų manymu, vis daugiau žmonių dirba sėdimą darbą, vis daugiau jaunuolių turi stuburo problemų, tad jie nori nenori privalės sportuoti ir bent šaltuoju metų laiku lankysis sporto klubuose.

Kelių sporto klubų mėnesio abonemento kainos, Lt *
2009 m. pavasaris    2009 m. ruduo    2012 m. pavasaris
„Victoria Gym“ 230    180    200
„Body Gym“    200    180    180
„Top Gym“    330    230    229
* Kaina vienam asmeniui
Šaltinis: „Veido“ archyvo ir sporto klubų informacija

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gabija Gabija rašo:

    Jei jau rinksitės kur sportuoti, tai tikrai ne victoria gym… Pardavimų vadyba klaiki, apgaudinėt ir tai kokybiškai nesugeba :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...