2011 Kovo 21

Žiniasklaida

Spontaniškas vadovų pasirinkimas: dažniausiai klausoma radijo stotis – “Žinių radijas”

veidas.lt

Tyrimų bendrovės “RAIT” duomenimis, “Žinių radijas” išlaikė lyderio pozicijas įmonių vadovų rinkoje. Jau ne pirmus metus įmonių vadovai teigia, kad “Žinių radijo” žinių jie klausosi dažniausiai. Be to, šias žinias jie mano esant objektyviausiomis, nešališkiausiomis, informatyviausiomis ir operatyviausiomis.

2011 m. sausio–vasario mėnesiais bendrovė “RAIT” telefonu apklausė daugiau nei pusę tūkstančio (504) didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių – įmonių vadovų. Tyrimu siekta išsiaiškinti įmonių vadovų radijo klausymosi polinkius, nustatyti, kaip vertinamos “Žinių radijo” žinios.

Tyrimo duomenimis, 84 proc. apklaustų Lietuvos didmiesčių įmonių vadovų klausosi radijo žinių. Kaip ir pernai, į klausimą, kurios radijo stoties žinių jie klausosi dažniausiai, 29 proc. apklaustų įmonių vadovų pateikė spontanišką atsakymą – “Žinių radijo”. “M-1″dažniausiai besiklausantys teigė 23 proc., “LR1″ ir “M-1 plius” – po 12 proc. respondentų.

29 proc. apklaustų įmonių vadovų mano, kad informatyviausias žinias rengia “Žinių radijas”. Tyrimo duomenimis, beveik dukart mažiau (15 proc.) respondentų informatyviausiomis linkę vadinti “LR1″ žinias. “M-1″ kaip informatyviausias žinias rengianti radijo stotis minėta daugiau kaip dukart rečiau – 12 proc. respondentų.

Penktadalis apklaustųjų (21 proc.) mano, kad objektyviausias, nešališkiausias žinias pateikia “Žinių radijas”. 18 proc. respondentų manymu, tokios yra “LR1″, 9 proc. – “M-1″ žinios. Penktadalis (19 proc.) tyrime dalyvavusių didmiesčių įmonių vadovų operatyviausiomis vadina “Žinių radijo” žinias. 13 proc. respondentų mano, kad ši savybė būdinga “LR1″, 12 proc. – “M-1″ žinioms.

“Žinių radijo” žinios objektyviausiomis, nešališkiausiomis, informatyviausiomis ir operatyviausiomis vadovų pavadintos spontaniškai, t. y. būtent tokį radijo stoties pavadinimą jie minėjo pirmiausia, kai jiems buvo pateikti klausimai, kurios radijo stoties žinioms jie priskirtų šias savybes.

Iš apklausos taip pat paaiškėjo, kad “Žinių radijas” tarp apklaustų vadovų vertinamas kaip radijo stotis, pateikianti daugiausia verslo, finansų ir ekonomikos naujienų (44 proc.), politinių ir socialinių naujienų (38 proc.). Be to, jai dažniau nei kitoms stotims priskiriamos informatyvios (38 proc.), vadovams ir verslui skirtos (42 proc.) radijo stoties savybės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...