2010 Gegužės 07

Laikraštis

Spaudos atgavimo dieną – laikraščio skundas

veidas.lt

Gegužės 7-ąją minimą spaudos dieną, Šilutės ir Pagėgių regiono laikraštis „Šilokarčema“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame skundžiasi žodžio laisvės suvaržymu.

“Dažniausiai mūsų kritikos strėlės skrenda į Pagėgių valdančiąją partiją „Tvarka ir teisingumas“ bei vietinius jos lyderius. Taip yra todėl, kad būtent ši partija kontroliuoja ir valdo visą viešąjį krašto gyvenimą. Savo žodžius galime pagrįsti ir skaičiais”, – rašoma pranešime.

Pagėgių savivaldybės taryboje yra 21 narys, 13 iš jų priklauso partijai “Tvarka ir teisingumas“. Visų penkių seniūnijų šeimininkai yra “tvarkiečiai“. Tik trims Pagėgių bendruomenėms iš keliolikos vadovauja ne šios partijos atstovai. “Tvarkiečiai“ vadovauja ir svarbiems savivaldybės administracijos skyriams, o didžioji dalis darbuotojų taip pat yra „tvarkos ir teisingumo“ sekėjai. Netgi jaunimo reikalų koordinatorė yra viena iš partijos Pagėgių skyriaus vadovų.

Anot redakcijos, laikraštis yra slepiamas po prekystaliu, juo nebeprekiauja „tvarkiečių“ valdomos parduotuvės. “Kiti partijos verslininkai pradėjo leidiniui taikyti monstriškus įkainius. Jokiai partijai nepriklausantiems verslininkams, kurie įsikūrę „tvarkiečių“ valdomose patalpose, yra draudžiama prekiauti mūsų laikraščių arba grasinama susidoroti su jų verslu”, – rašoma pranešime.

“Mūsų laikraštis bene pirmasis prabilo apie kai kurių politikų galima sąsajas su kontrabandos verslu. Dabar Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis pareikalavo paneigti viename straipsnyje publikuotą informaciją. Įdomiausia tai, kad mūsų buvo reikalaujama paneigti parlamentarų Stasio Šedbaro ir Arvydo Anušausko nuomones ir pamastymus… Aišku, šio reikalavimo įvykdyti negalėjome. Dabar K. Komskis jau viešai prabilo apie tai, kad padavė mūsų leidinį į teismą, tačiau šaukimo nesulaukėme iki šiol…”, – pavyzdžiais iliustruoja dienraščio redakcija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...