2011 Balandžio 15

Ūkis

Sparčiausiai atsigauna prekyba ir nekilnojamasis turtas

veidas.lt

Ekonominei krizei šalyje pamažu traukiantis aiškėja, kurios verslo šakos greičiausiai atsigauna. Lyginant šių ir praėjusių metų naujai įregistruotų įmonių duomenis matyti, kad užtikrintai pirmauja didmeninės ir mažmeninės prekybos sektorius. Šio sektoriaus naujų ūkio subjektų šiemet įregistruota jau 4197. Iš viso šioje grupėje yra įregistruota 39,5 tūkst. bendrovių. Šios grupės įmonės sudaro 25,7 proc. visų šiuo metu Lietuvoje veikiančių įmonių. Atitinkamai čia yra ir didžiausias dirbančių žmonių skaičius – beveik ketvirtis milijono darbuotojų, skelbia Statistikos departamentas.

Kita taip pat sparčiai atsigaunanti sritis – tai nekilnojamojo turto prekyba ir nuoma. Šiemet šios grupės naujai įregistruotų įmonių skaičius jau siekia 3294, o visas įregistruotų bendrovių skaičius yra 28,8 tūkst.

Daugiausia ūkio subjektų yra įregistruota Vilniaus apskrityje, mažiausiai – Tauragės apskrityje. 2011 m. pradžioje Lietuvoje buvo įregistruota 180,5 tūkst. įmonių, iš jų realiai veikiančių ūkio subjektų buvo per 86,9 tūkst.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...