2011 Birželio 16

“Sodros” vadovo atlyginimas išaugo keliais tūkstančiais

veidas.lt

BFL

Ministrui skyrus priemoką, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (“Sodros”) direktoriaus Mindaugo Sinkevičiaus atlyginimas per pirmąjį metų ketvirtį ūgtelėjo 2250 litų, ketvirtadienį rašo dienraštis “Lietuvos žinios”.

Pusmetį valstybės tarnyboje dirbantis 32 metų konservatorius per mėnesį dabar uždirba 6750 litų neatskaičius mokesčių, pernai šiai pareigybei numatytas atlyginimas buvo 4500 litų, teigia laikraštis.

“Sodra” paaiškino, kad socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas pareiginės algos priemoką skyrė už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą ir papildomus darbus, susijusius su valstybinio socialinio draudimo reforma, vidine “Sodros” pertvarka ir kitais svarbiais strateginiais darbais.

Atsakyme dienraščiui taip pat pažymėta, kad “Sodros” direktoriaus atlyginimas 2010 metais buvo mažesnis nei jo pavaduotojų, nors direktoriaus įsipareigojimai ir atsakomybė už sklandų įstaigos darbą yra didesnį.

Anot “Lietuvos žinių”, atlyginimai išaugo ir kitiems “Sodros”vadovams – direktoriaus pavaduotojo alga išaugo nuo 6027 iki 6 tūkst. 226 litų, departamento direktorių – nuo 4 tūkst. 378 iki 4592 litų.

Vyriausybė siūlo, kad kitąmet valstybės tarnautojų atlyginimai išliktų sumažinti ir dar negrįžtų į prieškrizinį lygį.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...