2011 Kovo 09

"Veido" rinkimai

Socialiai atsakingi verslininkai – šalies atsigavimo pagrindas

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo savaitraščio “Veidas” rengiamo konkurso “Metų vadovas 2010″ laureatų apdovanojimo ceremonijoje. “Metų vadovo” nominacija “Veido” redakcijos žurnalistų buvo sumąstyta dar prieš 11 metų ir nė karto nebuvo padaryta pertrauka teikiant šį garbingu tapusį apdovanojimą.

vadovas2

“Geras vadovas – ne tik savo srities žinovas, turintis naujų idėjų, bet ir mokantis suburti pajėgią komandą, generuoti naujausius mokslo pasiekimus, o svarbiausia – įkvėpti žmones dirbti kartu ir juos įgyvendinti. Toks gyvenimo būdas neleidžia apsiriboti vien savo verslu, bet ir padaro žmogų atsakingu už visuomenę, kurioje jis gyvena, aplinką, kurioje dirba, taip pat atsakingu už visą šalį, nes tenka reprezentuoti mūsų Lietuvą”, – sveikindama susirinkusiuosius kalbėjo Prezidentė.

vadovas006

Svekindamas prezidentūros kolonų salėje susirinkusius garbingus šio reginio svečius, tarp kurių didžiąją dalį sudarė patys geriausi  įvairaus profilio įmonių vadovai, “Veido” leidėjas Algimantas Šindeikis pažymėjo, kad viena svarbesnių šio konkurso sąlygų, keliamų šiai nominacijai, yra ne vien sukurti didelę pridėtinę vertę, bet ir būti socialiai atsakingu, inovatyviu ir visuomeniškai aktyviu verslo atstovu.

Šiemet konkurso nugalėtojas – UAB “Garlita” generalinis direktorius Juozas Martikaitis, kurio vadovaujama bendrovė gamina Lietuvos karių aprangą bei rengia kitų NATO šalių armijas ir yra pelniusi ne vieną apdovanojimą už socialinę atsakomybę. Pačiau apie “Garlitos” vadovą buvo rašyta šios savaitės “Veido” numeryje bei šiandien portale “Veidas.lt”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...