2010 Gruodžio 16

Regionai

Šiauliuose baigtas tiesti aplinkkelis

veidas.lt

Šiauliuose atidarytas 15,6 mln. litų vertės pietinis aplinkkelis, iš centrinės Tilžės gatvės nukreipęs sunkiasvorį transportą, ketvirtadienį informuoja “Lietuvos rytas”.

Aplink Šiaulius iš trijų pusių jau anksčiau buvo nutiesti trys aplinkkeliai, trūko tik pietinės dalies. Dėl pinigų stygiaus nutarta pasirinkti pigesnį variantą ir tiesti ne išorinį, o vidinį aplinkkelį miesto gatvėmis.

Vidinis 3,56 kilometro ilgio aplinkkelis su apšvietimo sistema, pėsčiųjų ir dviratininkų takais nusidriekė Sembos ir Išradėjų gatvėmis, prie jo buvo prijungta ir Statybininkų gatvės dalis.

Didžioji dalis aplinkkelio nutiesta iš naujo, 0,8 kilometro gatvių teko rekonstruoti. Darbus pernai spalį pradėjusi “Šiaulių plento” bendrovė buvo įsipareigojusi projektą užbaigti iki 2011 metų vasaros.

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuota didžioji projekto dalis, 15 proc. pinigų skyrė Šiaulių miesto savivaldybė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Va Va rašo:

  Jei saligatviai dviraciu takai.Tai jau ….

 2. Igoris Igoris rašo:

  Pinigus kurvos plauna.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...