2011 Rugsėjo 21

Šiandien LVJC kviečia į Atvirų durų dieną

veidas.lt

Šiandien, rugsėjo 21 d., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC) šurmuliuos Atvirų durų diena, kurioje visi miesto ikimokyklinukai ir moksleiviai galės susipažinti su pačiomis įvairiausiomis veiklomis ir jas išbandžius išsirinkti sau tinkamiausią. Šiandien visiems miesto vaikams ir jaunuoliams duris atveria apie 70 LVJC veiklų.

Atvirų durų dienoje ištisą dieną duris atvers visi kūrybiniai ir judrūs LVJC užsiėmimai: dailė ir keramika, stalo tenisas, Rytų kovos menai, gitaros ir fortepijono užsiėmimai, lindyhopo, break dance, hip-hop šokių studijos, eko dirbtuvės, fotodizainas, anglų kalba, teatro studija, „Nykštukų mokyklėlė“, dainavimo studijos ir daugelis kitų LVJC veiklų, lankytojai galės susipažinti ir su baseine ir treniruoklių salėje vyksiančiomis sveikatingumo veiklomis. Atverdamas savo užsiėmimų duris LVJC tikisi, kad susipažinę su veiklų vadovais ir savo akimis pamatę, kaip vyksta viena ar kita veikla, vaikai ir jaunuoliai lengviau nuspręs, ką lankyti nori labiausiai.

Siūlydamas didelę veiklų įvairovę Lietuvos vaikų ir jaunimo centras  tuo pat metu nori ir atkreipti dėmesį, kad  itin svarbu, jog sau tinkamą veiklą pasirinktų patys vaikai ir jaunuoliai. Tad susipažinti su veiklomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia nuolat – vilniečiai  jas išbandė rugsėjo pradžioje vykusioje LVJC Saviraiškos dienoje,  rupjūčio ir rugsėjo mėnesiais centre veikia veiklų pasirinkimo programos „Patirtukas“ ir „Bandyklė“. Be to, pirmąjį užsiėmimą Lietuvos vaikų ir jaunimo centre visuomet galima išbandyti nemokamai.

Daugiau informacijos apie Atvirų durų dieną LVJC – www.lvjc.lt

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...