2011 Kovo 19

Politika

Seimo rinkimai konservatoriams bus sėkmingi

veidas.lt

Kiti Seimo rinkimai Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) bus sėkmingi tuo atveju, jei juose pasiseks ir koalicijos partneriams liberalams, sako premjeras, TS-LKD lyderis Andrius Kubilius.

“Savivaldos rinkimai akivaizdžiai parodė, kad 2012 metų Seimo rinkimuose mes galime labai stipriai pasirodyti”, – šeštadienį vykstančiame partijos tarybos posėdyje kalbėjo jis

“Rinkimai mums bus sėkmingi, jei jie bus sėkmingi ir mūsų koalicijos partneriams. Europietiškas liberalizmas Lietuvoje turėtų pagaliau kada nors vienytis ir konsoliduotis. Tikiu, kad jiems užteks tam tikslui sveiko proto”, – sakė A.Kubilius.

Anot jo, šiuo metu svarbu išsaugoti parlamentinės koalicijos stabilumą ir darbingumą ir vidinę motyvaciją dirbti. Premjeras sako, kad prie koalicijos gali prisidėti ir naujų narių.

“Opozicija desperatiškai mėgins ir toliau mėgins mus klibinti, tikiu, kad mums užteks išminties tam nepasiduoti. (…) Nepasiduokime pagundai galvoti, kad likusieji pusantrų metų bus politiškai lengvesni ar ramesni”, – teigė A.Kubilius.

Anot jo, partija sieks, kad Lietuva būtų europietiška ir moderni.

“Lietuva visada turi rinktis tarp dviejų polių: arba vakarietiška, arba rytietiška, visokie tarpiniai variantai – “Lietuva – lietuviams”, radikaliai tautinė – kažkoks nesusipratimas, ypač jei tai sklinda iš mūsų partijos prieigų”, – kalbėjo jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...