2010 Lapkričio 27

Seimas

Seimo pirmininkė sako nebeturinti vilties atstatydinti jos pasitikėjimą praradusį K.Komskį

veidas.lt

Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako nebereikalausianti jos pasitikėjimą praradusio partijos “Tvarka ir teisingumas” atstovo Kęsto Komskio atstatydinimo iš Antikorupcijos komisijos vadovų, nes jau išnaudojusi visas galimybes.

“Aš nebeturiu jokių teisinių svertų, visus išbandžiau, jei opozicijai tinka K.Komskis, tegu jie prisiima ir atsakomybę”, – televizijos LNK žinioms sakė parlamento vadovė.

Seimo pirmininkė anksčiau keliskart kreipėsi į opoziciją, prašydama paskirti kitą Antikorupcijos komisijos pirmininką, tačiau be atsako.

K.Komskį į Antikorupcijos komisiją delegavusi TT argumentuoja, jog teisėsauga nėra pateikusį faktų dėl komisijos vadovo galimų sąsajų su kontrabanda, kitos opozicinės frakcijos sako, jog pagal paskirstytas kvotas Antikorupcijos vadovą skiria TT, tad jos čia neturinčios sprendimo teisės.

Seimo vadovė savo abejones dėl K.Komskio tinkamumo eiti Antikorupcijos komisijos vadovo pareigas argumentavo žiniasklaidos pranešimais, kuriuose buvęs Pagėgių meras K.Komskis siejamas su kontrabanda.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Pranciškus Pranciškus rašo:

    Jeigu jau Seimo pirmininkė nebegali atstatydinti nebepatikimo Antikorupcijos komisijos vadovo, tai tuomet belieka atsistatydinti jai pačiai. Padėties be išeities nebūna.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...